´

Květen 2009

Koncept art k videohře

31. května 2009 v 8:34 | Nagini |  HP6 - Hra
Tvůrci zveřejnili koncept art k videohře Harry Potter a Princ Dvojí Krve, která vychází už na přelomu června a července tohoto roku. Na obrázku se nachází Harry při famfrpálovém zápasu. Co na něj říkáte?:)

Obrázek pochází z webuSnitchSeeker.com

Úplně poslední PREMIERE

31. května 2009 v 8:26 | Nagini |  Všechno, co se jinam nevešlo
V pátek 29. května vyšlo úplně poslední číslo filmového časopisu Premiere. První číslo se na novinové stánky dostalo 1.4.2000 a na obálce byl herec Nicolas Cage. Říkáte si proč byl tento časopis zrušen? Myslím si, že než se dočtete k odvědi, už vám to dojde - ekonomická krize. Premiere se zaměřovala na všechny kategorie čtenářů a to se nelíbilo firmám, které se v časopisu propagovaly inzercí. A ano, když si teď prolistujete nějakou novější Premiere, skutečně na reklamu narazíte málokdy, a když už ano, jedná se o inzerce na časopisy, které vydává stejný vydavatel. Za 9 roků a 2 měsíců vyšlo 108 čísel a proč vám to vlastně všechno píši? Protože to byl právě Harry Potter, kdo byl nejvícekrát na obálce. A to rovnou devětkrát. (prosinec 2001, prosinec 2002, červen 2004, červen 2005, prosinec 2005, listopad 2006, červenec 2007, srpen 2008 a únor 2009)


Nové promo fotky k Princi

30. května 2009 v 7:59 | Nagini
Na net se dostaly čtyři nové promo fotky. Ten s Brumbálem a Harrym je něco mezi plakátem a promo fotkou, ale oficiální poster to není. Zbylé tři už ale plakáty jsou, ovšem jen ke koupi, takže je v kinech budete hledat těžko.


Exkluzivně: Obálka soundtracku k Princi

29. května 2009 v 17:42 | Nagini
14. července jde do prodeje soundtrack (hudba z filmu) k Princi Dvojí Krve a internetový obchod Amazon.com zveřejnil oficiální obal k tomuto CD. Jen připomenu, že hudbu opět složil Nicholas Hooper (HP5).


Nový trailer k šesté videohře

28. května 2009 v 18:45 | Nagini |  HP6 - Hra
Už za pár dní vyjde videohra na motivy filmu Harry Potter a Princ Dvoj Krve, a proto nám tvůrci sevírují nový trailer, který se snaží (nejen) fanoušky nalákat ke koupi. Nejnovější ukázka nám ukazuje spoustu záběrů ze samotného hraní a dočkáme se také nějakých těch animací. Jen připomínám, že tato videohra vychází koncem června (v Evropě až začátkem července) na všechny možné platformy.


Nové promo fotky Hermiony a rozhovory

28. května 2009 v 12:35 | Bellatrix
Vyšel poster book k šestému filmu obsahující rozhovory s Danem, Emmou, Rupem, Bonnie, Evannou, Tomem, Jamesem a Oliverem, Jessie (Levandulí) a Matthewem. Také s dvěma nádhernými novými fotkami Hermiony, které najdete i v naší galerii, rozhovory s herci jsou TADY.


Píšete...

27. května 2009 v 22:07 | Bellatrix |  Tipy na fan povídky, komiksy a obrázky
povídky? Napište do komentářů, ráda si je přečtu a okomentuju a popř. vám v téhle rubrice uděláme reklamu :). Nebo máte na nějakou skvělou tip?


Za 31. bleskovku

25. května 2009 v 19:13 | Bellatrix |  Magické Bleskovky
Správná odpověď byla Gary Oldman. Nevím, z kterého roku to bylo, ale byl hodně mladý :). A ta ,,speciální cena" - originální reducto kresba by Bellatrix Alana Rickmana pro Janiss, která správnou odpověď uhodla jako první :). Vím, že tu ruku jsem docela zmršila, ale zbytek je snad dobrý, snad se vám líbí :).

31. bleskovka

23. května 2009 v 22:05 | Bellatrix |  Magické Bleskovky
Po velice velice velice velice velice dlouhé době nějaká bleskovka :).
Otázka zní, kohopak hrál tento herec v HP?
Protože to možná není zas tak lehké, vítěz dostane speciální cenu (ano, bát se je na místě :)).

Skvělé tričko s Bellatrix + dva plakáty

23. května 2009 v 14:14 | Nagini |  HP6 - Ostatní
Už jsme vám ukazovali spoustu výrobků, které si můžete koupit (většinu bohužel jen v zahraničí) k pemiéř filmu Harry Potter a Princ Dvojí Krve. Nyní tu máme ale zcela jiné předměty. Dva plakáty, na kterých je spousta postav z HP filmů. Nejedná se o plakáty, které by propagovaly šestý film, jde spíš o postery, které si můžete sami koupit (jsou dělané v podobném stylu, jaké nabízí eshop Posters.cz, je tedy dost možné, že se tytoplakáty objeví i v tomto českém eshopu).

Koupit si můžeme i úžasné tričko (zřejmě jen dámské), na kterém je stylově vyobrazena Helen Bonham Carter jako čilá smrtijedka Bellatrix Lestrange. Musím uznat, že mě triko velmi zaujalo. Čekám, že padne do oka i spoustě z vás, proto bych chtěl ještě říci, že filmová trička nabízí eshop StarGate.cz, takže je dost možné, že se později objeví i tam.

Obrázky pochází z webuSnitchSeeker.com

Přes 20 000 návštěv!!

22. května 2009 v 22:13 | Nagini
no comment :)
!!Thank You!!

ROZBOR + překlad nového videa

22. května 2009 v 21:58 | Nagini
Jen a jen pro vás jsme přeložili nejnovější video, které tvůrci filmů o Harry Potterovi vypustili do světa. Navíc jsme opět zdokumentovali nové scény ve videu, takže vám neunikne vážně nic. Na video se můžete podívat (nebo si ho můžete stáhnout v HD kvalitě) TADY. Nepřejeme si, aby byl následující text kopírován a zveřejňován na jiných stránkách a webech.

-----------------------------------------------------------------------------
Brumbál: Harry, musíš udělat vše, co ti řeknu. Když ti poručím, abys mě opustil a zachránil sám sebe, uděláš to. Mám tvé slovo?
Harry: Máte mé slovo.
Brumbál: Víš, neuvědomoval jsem si, jak moc jsi už vyrostl. Stále jsem v tobě viděl malého chlapce z přístěnku.
Brumbál: Opět tě musím požádat o mnohé, Harry.
Michael Gambon: V tomto filmu se Harry stává mladým mužem. Z jejich vztahu se stává přátelství.
Daniel Radcliffe: Když Brumbál vezme Harryho na výpravu, stává se všechno jejich společným posláním.
Brumbál: Chyť mě za ruku.
David Yates: V Princi Dvojí Krve se Harry a Brumbál dávají na společnou cestu.
Ron: Hodně štěstí, kámo.
Harry: Nepotřebuju štěstí, budu přece s Brumbálem.
Michael Gambon: Vezme ho na nebezpečná místa.
Křiklan: U Merlinových vousů!
Brumbál: Harry, rád bych ti představil Horácia Křiklana.
Daniel Radcliffe: Chtějí dostat tohoto učitele, Křiklana, zpátky do Bradavic, protože vlastní jednu vzpomínku.
Brumbál: Ta vzpomínka je všechno. Bez ní ponecháváme osud našeho světa náhodě.
Daniel Radcliffe: Je to poslední stopa, jak zničit Voldemorta.
Křiklan: A teď okamžitě odejdi!
Brumbál: To byla zábava.
David Yates: Tento příběh je zejména o tom, co se dokáže Harry naučit od Brumbála.
Brumbál: Tohle je zcela jiný druh magie. Velmi temný, velmi mocný.
David Heyman: V tomto filmu vidíme, jak se Brumbál snaží Harryho připravit na konečnou bitvu.
Brumbál: Tentokrát nemám naději, že to zničím sám.
Daniel Radcliffe: Tenhle film je zatím nejlepší.
Emma Watson: Je to vážně vzrušující, je tady spousta nových postav.
Rupert Grint: Bude to vážně cool.
David Yates: Je tu spousta vzrušujících momentů.
Brumbál: Ať se stane cokoliv, věř mi.
Brumbál: Ten příběh je napínavý, když to říkám.
-----------------------------------------------------------------------------

Harryho vyláká daleko od Doupěte Bellatrix, pak ale začne samotný útok na obydlí rodiny Weasleyů.


Video: Pohled za kulisy v HD kvalitě

22. května 2009 v 14:21 | Nagini
Před pár dny jsme vám přinesli odkaz, na kterém jste mohli shlédnout nové video, které bylo prošpikováno desítkami nových záběrů z filmu a nahlédli jsme také na samotné natáčení šestky. Já sám jsem toto video označil za velmi spoileroidní a značím ho tak do teď, jenže video se objevilo oficiálně v lepší kvalitě a můžeme si ho dokonce stáhnout. I když začínám pochybovat, zda mě v kině ještě vůbec něco překvapí, video jsem si stáhl a musím říci, že je vážně úžasné (v mnohém překonává i samotné trailery).

STÁHNĚTE si toto video rovnou OD NÁS!!


Ultimátní ROZBOR: TV spoty!!

21. května 2009 v 21:22 | Nagini
Tak přesně takhle to dopadá, když se člověk nudí a chce mít něco speciálního na svém blogu. Jak všichni víme, v TV spotech je spousta nových záběrů a ke dnešním dni už máme těchto televizních ukázek přesně sedm. Všechny jsem si znovu prohlédl a kždý nový záběr zdokumentoval. Vznikl z toho tento ultimátní rozbor, který se pozastavuje nad 30 (!!) momenty z filmu. Myslím si, že snad ani není nutné dodávat, že si nepřejeme, aby byl tento čánek kopírován. Naopak vám přejeme, abyste si rozbor pořádně užili a napsali taky nějaké vaše komentíky...;)

Ron, Harry a Hermiona někoho "nenápadně" sledují ve Velké síni.


Zbrusu nový plakát + prodloužený klip z filmu

21. května 2009 v 19:19 | Nagini
Včera byl do světa vypuštěn úplně prvn klip z film Harry Potter a Princ Dvojí Krve a nyní tu už máme jeho prodlouženou verzi. Jedná se o scénu, kdy je Ron blouznivě zamilován do Romildy Vaneové, kterou ale nikdy v životě nepotkal :)


Co je ale ještě lepší,je úplně nový plakát, na kterém je trio s Brumbálem. Sice nechci ještě předbíhat, ale je celkem pravděpodobné, že se jedná o jeden z finálních plakátů a možná přesně takhle bude vypadat DVD, které vyjde do konce tohoto roku i v ČR...:)

Fotka pochází z webuSnitchSeeker.com

Nejaktuálnější podpisy tria

21. května 2009 v 18:40 | Nagini |  Všechno, co se jinam nevešlo
Pamatujete na nejnovější společnou promo fotku Dana, Rupa a Emmy? Pokud ano, tak možná víte, že tato fotka byla společně s podpisy herců vydražena a nyní se objevily na internetu fotky, na kterých můžeme zarámovaný obraz s podpisy vidět.

Navíc se už objevily náhledy na obálky HP kalendářů na rok 2010. Mrkněte se na ně ZDE. Objevily se také nové přívěšky a další věcičky k šestému filmu, klikněte SEM.

Čtyři nové TV spoty

21. května 2009 v 14:38 | Nagini
Warneři to do nás pálí, jako by se nechumelilo :) V dnešní novince vám přinášíme hned čtyři nové TV spoty k Princi Dvojí Krve, které ukáží nové záběry z filmu, ale nezapomíná se ani na ty starší. Mě osobně nejvíce potěšily poslední dva spoty, jsou vážně skvělé, ale mám pocit, že na třetí TV spot nemá zatím ani jeden z nich...

Together


AnswersBattle Has BegunChallengePrvní klip z filmu + úžasný pohled za kulisy s desítkami nových záběrů!!

20. května 2009 v 19:23 | Nagini
Dnešek je vážně vyčerpávající. Stává se už tak nějak tradicí, že se v pořadu "Ellen Show" objeví vždy něco exkluzivního, co se tyče Harryho Pottera. Dnes byl v tomto pořadu odvysílán úplně první klip (neboli scéna) z filmu Harry Potter a Princ Dvojí Krve a jedná se o část, kde je Ron blouznivě zamilován a Harry se ho snaží dostat zpátky na zem.


Kromě toho se ale také dnes dostal na internet nový video-pohled za kulisy, který je natolik vyčerpávající, že vám prozradí snad všechny zbylé scény z filmu, které v trailerech a spotech ještě nebyly. Pokud tedy chcete poradit, doporučuji se na následující video nedívat. Já osobně toho nyní lituji. Uvidíte tolik nových scén, až vám z toho začně přecháze hlava. (Více jak 80% záběrů v následujícím videu jsou úplně nové.) Na video se podívejte ZDE (zvolte třetí video - ikona s Harrym s hůlkou).

Potvrzeno: Jamie Campbell Bower jako Gellert Grindewald

19. května 2009 v 21:22 | Nagini |  HP7 - Film 1.ČÁST
A je to tady. Jedna z nejsledovanějších nových rolí, která se poprvé objeví v sedmém filmu, je oficiálně obsazena. Už dříve jsme vás infomovali, že se o Jamiem Campbellu Bowerovi uvažovalo, ale fanoušci si spíše přáli, aby tato role připadla jinému (a hlavně zkušenějšímu) herci. Inu, nestalo se tak a oficiálně si herec Jamie Campbell Bower (21 let) zahraje jednoho z nejobávanějších černokněžíků všech dob, se kterým Brumbál svedl největší kouzelnický souboj, jaký kdy byl. Gellert Grindewald je tedy obsazen. Jak jste s volbou spokojeni vy?

P.S.: Jamie právě natáčí druhý díl "Twilight ságy", tedy Nový Měsíc (New Moon). A když už se o tomto filmu bavíme, dnes byl zveřejněn první oficiální plakát. Premiéra filmu je v listopadu tohoto roku.


Finální fotky Lasturové vily + návrat Devona Murraye

19. května 2009 v 14:32 | Nagini |  HP7 - Film 1.ČÁST
Několikrát jsme vás informovali o stavbě Lasturové vily, která se v sedmé knize o Harry Potterovi vyskytuje a samozřejmě jsme vám přinášeli i fotky této stavby. Nyní však máme náhled na zcela dokončenou stavbu a můžeme se tak mrknout, jak bude Lasturová vila - obydlí Billa a Fleur - vypadat v samotném filmu.

P.S.: Herec Devon Murray, který v HP filmech ztvárňuje u od jedničky postavu Seamuse Finnigana potvrdil, že si zahraje i v Relikviích Smrti. Natáčet by měl začít až v říjnu.