´

Září 2009

Jak je to s českou verzí obalu DVD a BD 'Prince'?

22. září 2009 v 16:16 | Nagini
Někdy minulý týden jsem psal mail do Magic Boxu, tedy do společnosti, která v Česku vydává na DVD a Blu-Ray discích filmy od studia WarnerBros, zda skutečně plánují šestý HP díl vydat v tom grafickém zpracování, jako letos v létě vydaly první až pátý díl. Přišlo mi to totiž nefér vůči těm, kteří si DVD poctivě kupovali vždy, když nějaký díl na DVD vyšel a najednou by graficky nezapadal do již rozjeté sbírky. Z Magic Boxu jsem dnes dostal celkem pozitivní odpověď a vy tak máte exkluzivní možnost mrknout přímo pod pokličku české verze DVD a Blu-Ray.

"Dobry den,

Zatím je to v reseni, ale key art by mel byt podobny tem, které jsme vydavali drive, takze ne to nove upravene verze.

S pozdravem,
Lukas Kreis."

Jen dodám, že česká verze DVD a Blu-Ray by měla vyjít 23.11.2009.


DVD a Blu-Ray "Princ Dvojí Krve" v Anglii

19. září 2009 v 9:26 | Nagini
DVD a Blu-Ray verze filmu Harry Potter a Princ Dvojí Krve se od USA v Anglii liší. Po obsahové stránce nejspíše ne, ale po té vizuální ano. 2DVD i Blu-Ray verze vypadají úplně jinak a navíc se ve Velké Británii dočkají i skvělé, limitované edice se smrtijedskou maskou, která se vážně povedla! Všechny tři verze vyjdou o den dříve než v Americe, tedy 7.12.2009.
V ČR DVD i Blu-Ray verze vyjdou 23.11.2009; na Slovensku o dva dny později.

KONEČNĚ!! Oficiální představení DVD a Blu-Ray Prince Dvojí Krve pro Ameriku!

19. září 2009 v 9:15 | Nagini
Tak a je to tady konečně oficiálně! Máme první informace o DVD a Blu-Ray filmu Harry Potter a Princ Dvojí Krve. V regionu 1, tedy v USA vyjde šestá potterovka na DVD a Blu-Ray 8.12.2009 ve dvou edicích. V klasické 1DVD verzi, kde najdete jen samotný film a ve 2DVD verzi, kde budou bonusy. Blu-Ray verze bude mít samozřejmě bonusů více, než klasické DVD, stejně jako tomu bylo u Fénixova Řádu. Konkrétní seznam bonusů pro DVD a Blu-Ray ještě zveřejněn nebyl, ale konečně známe alespoň grafické zpracování obalů. Ovšem netěšte se - v ČR prý DVD i Blu-Ray vyjde v tom trapném, novém obale, kde je takový ten stupidní rámaček a napsáno "šestý rok". Možná je to dobré pro ty, co si letos v létě koupili tu obnovenou verzi, která měla jen nově přepracované obaly (prý aby série do sebe lépe zapadala), ale co na to mají říct ti, co si HP DVD kupovali poctivě každý rok a najednou bude místo klasického, skvělého obalu ten blbý, orámečkovaný? Fakt děs... Každopádně obaly pro zbytek světa jsou skvělé :). V Anglii HP6 vyjde o den dříve, tedy 7.12.2009, v ČR by film měl vyjít dokonce 23.11.2009, ale to se ještě může změnit. Jinak náhled na ten česky obal ZDE.

Fotky pocházejí z webu SnitchSeeker.com

Obsáhlé informace o prodloužených verzích prvních dvou HP filmů!!

19. září 2009 v 8:56 | Nagini |  HP1 - Film
Ano, závist je vskutku na místě. Konečně jsme se totiž dočkaly informací o prodloužených verzích Kamene Mudrců a Tajemné Komnaty. Jak už jsme vás informovali dříve, v ČR (a prý ani v celé Evropě) se neplánují tyto skvělé edice vydat, hlavně kvůli dabingu. V USA vyjdou obě edice jak na DVD, tak na Blu-Ray a každý díl bude obsahovat 5 (!) disků!! Na prvním disku najdete klasickou kinoverzi, na druhém prodlouženou verzi filmu s dosud nikdy neviděnými záběry, na třetím a čtvtém disku zcela nové bonusy a na pátém "digital copy" kinoverze (digital copy umoňuje přehrát si film v osobních přehrávačích, např. v iPhone). Obě verze vyjdou v USA již tento prosinec, přičemž Kámen Mudrců bude o 7 minut delší a Tajemná Komnata o 13 minut delší.Jedna z největších omluv v historii Reducta

14. září 2009 v 15:41 | Nagini
Omluvy a různé podobné články se mi psali vždycky obtížně. Ono to totiž nikdy nevyzní tak, jak si přesně přejete a spousta lidí nedokáže pochopit ten důvod, proč tady posledních několik dní nic nepřibylo. Ovšem mnohem horší je nic dlouho nenapsat a pak znovu začít a přitom dělat, jakoby se nic nestalo. Já i Bella jsme teď každý na nové škole v prváku na gymplu a jsme rádi, když přijedeme v pět hodin odpoledne domů a padneme téměř mrtví na postel. A při vší smůle jsem navíc po prvních třech dnech chytil zákeřnou chřipku a do dnešního dne jsem vlastně doma. A abyste si nemysleli, že kašleme jen na nás blog - o HP světě v posledních dnech nevím absolutně nic, nestíhám sledovat ani SnitchSeeker, tak ani Priori-Incantatem, prostě nic. A nejde jen o HP, jsem teď prostě po všech směrech neinformovanej.

Je mi absolutně jasné, že si při těchto kecech myslíte svoje, ale přemlouvat o pravdě vás nebudu. A ani vás nebudu tahat za nos, že dneškem se vše změní. Naopak, možná to tu takhle ještě pár dní bude, než si oba zvykneme na tempo škol a hlavně já se teď budu muset vymotat v každém předmětu z nové a pro mě nepochopené látky. Každopádně pokud se objeví něco natolik zásadního, že si toho i přes svou neinformovanost všimnu, tak se to tu určitě objeví :). Jako třeba teď - skvělej trailer na pokračování Twilight ságy Nový Měsíc!


Kostým Gellerta Grindelwalda

12. září 2009 v 18:46 | Bellatrix |  HP7 - Film 1.ČÁST
,,Kostým je úžasný - měli jsme představu, že vypadá jako pták. V knize je popsán tak, že vypadá jako vrána nebo něco takového a toho jsme se chytili. Mám pěkný plášť, díky kterému vypadám úžasně."

,,Ten kostým nemá žádná křídla, jen je tak sestříhaný. Je to velmi propracované. Ale, jako s mnoha věcmi ve filmu, když víte, že tam ten záměr je, uvidíte to - ale když se nebudete doopravdy dívat nebo dávat pozor, unikne vám to."

přeloženo z rozhovoru s Jamiem Campbellem, představitelem Gellerta Grindelwalda

Tohle mě docela zaujalo, nevzpomínám si, že by ho v knize přirovnávali vzhledem k vráně, ale tak... tím líp :). Jen připomínám, že s létajícím Voldemortem a Snapeem, kteří ani nebudou potřebovat košťata, je to už třetí ,,pták" v Relikviích smrti :).
foto z www.gryffindorgazette.com

Nové promo fotky Dana Radcliffea

5. září 2009 v 11:11 | Nagini |  Daniel Radcliffe
U nápaditých a nových promo fotek herců ještě dnes zůstaneme. Objevily se nové fotky Daniela Radcliffea a určitě vás nejvíc zaujmou ty, kde je pod kořeny stromů. Alespoň mě zaujaly a začínám si říkat, že se Dan nejspíše polepšil a jeho budoucí promo fotky budou konečně jeho fanouškům více vyhovovat :). Jak jste s nejnovějším photoshootem spokojeni vy?

Více nových promo fotek Dana Radcliffea


Fotka pochází z webuSnitchSeeker.com

Nové promo fotky Bonnie Wright

5. září 2009 v 11:04 | Nagini |  Bonnie Wright
Na internet se dostaly nové promo fotky herečky Bonnie Wright, která ve všech HP filmech ztvárňuje Ginny Weasleyovou. Musím říct, že fotky jsou nápadité a jednoduše skvělé. V komentářích a na různých webech jsem četl, že vám v Princi přišla Bonnie děsně divná, ale já se ji musím zastat. Naopak, přišlo mi, že její výkon byl v Princi rozhodně nejlepší v porovnání s ostatními díly. Co vy na to? :)

Ostatní promo fotky Bonnie Wright


Fotka pochází z webu SnitchSeeker.com

VIDEO: Digitální triky v 'Princi'

4. září 2009 v 20:46 | Nagini
Na webu SnitchSeeker.com se objevilo celkem zajímavé video, které odhaluje, jak se vytvářely některé zajímavé triky pro nejnovější potterovku Princ Dvojí Krve. Uvidíme, jak se vytvářel nepořádek v Křiklanově vypůjčeném domě, Brumbálova zčernalá ruka, krev na těle Draca Malfoye atd. Video jistě stojí za shlédnutí, takže určitě neotálejte :).


Plakát Hermiony v Popcornu - Aktual.

3. září 2009 v 15:53 | Bellatrix |  Všechno, co se jinam nevešlo
Děkujeme za tip snapeové :).

V aktuálním Popcornu je plakát Hermiony, jedná se o jeden z těch, na kterých nemá nebelvírský hábit, ale fialový top. Hledám, ale nemůžu to najít ve větším, ale snad si vybavíte, o který jde i když ho uvidíte jen takhle malý :).
Aktualizce - 5.9.2009; 10:57 hodin
V nejnovějším Bravu (číslo 18) je také pěkný plakát Toma Feltona, na kterém je jako Draco Malfoy z Prince. Navíc tam je jako dárek taková skvělá šňůra, na který je šest kolíčků a na ty se daj připínat fotky :). V časáku je navíc taky něco o Ashley Greene (Alice) z Twilight ságy. Za tip o plakátu děkujeme MyBloodyLife, snapeové a kaculi186. Díky! :)

Krásný rozvrh s Brumbálem, Siriusem, Tonksovou, Pastorkem a Pošukem

2. září 2009 v 18:12 | Bellatrix |  Všechno, co se jinam nevešlo
Tenhle rozvrh mám uložený už dlouho a jdu ho za chvilku tisknout, ještě nikdy jsem neměla rozvrh s Harrym Potterem :). Vím, že pochází z photobucketu, ale jméno autora ne, teď jsem se ho snažila vypátrat na ,,harry potter timetable" to nic nenachází :(. V celém článku ten rozvrh máte opravdu ve velkém, který už můžete vytisknout.

Víte ještě o nějakých jiných bezva rozvrzích s Harrym Potterem? Mohla bych sem dát vaše odkazy, přijde mi, že pěkných rozvrhů je strašně málo.