´

Únor 2010

,,Chodí všichni mladí lidé s kouzelnými schopnostmi do Bradavic?"

28. února 2010 v 16:09 | Bellatrix |  Otázky pro J.K. Rowling
,,Chodí všichni mladí lidé v britském světě kouzelníků do Bradavic? Navštěvoval Bradavice například Stan Silnička? Nebo jsou Bradavice škola jen pro ty, co jsou mimořádně nadaní a ostatní jdou pracovat bez školního vzdělání?"

Každý, u koho se projeví kouzelné schopnosti předtím, než oslaví jedenácté narozeniny získá místo v Bradavicích; neřeší se, jestli má ,,dostatečné" kouzelné schopnosti, buď je má nebo nemá. Nicméně není povinnost do Bradavic nastoupit, rodina nemusí chtít aby jejich dítě studovalo v Bradavicích.

přeloženo z jkrowling.com

VIDEO: Dosud neviděné záběry z natáčení potterovek

28. února 2010 v 13:49 | Nagini
Je tak krutě nefér, že my se tohoto nikdy nedočkáme... Jak jsme Váš již několikrát informovali, v minulém roce vyšly v zahraničí ultimátní DVD i BD edice prvních dvou filmů, které obsahovaly prodelšené verze filmů a zcela nové bonusy. Do filmů byly pouze přidány vystřižené scény, takže jsme o nic nepřišli, s bonusy už je to ale daleko horší. Nyní Vám přinášíme skvělé video, kde najdete krátké záběry z natáčení Ministerstva kouzel, Tkalcovské ulice, Astronomické věže, Kvikálkova a spousta dalšího! Enjoy!


Helena Bonham Carter o 'Relikviích Smrti'

28. února 2010 v 8:47 | Nagini |  HP7 - Film 2.ČÁST
Herečka Helena Bonham Carter, která představuje v HP filmech smrtijedku Bellatrix Lestrange, se postarala v posledních dnech o velký rozruch. Sama totiž prohlásila, že všechny její scény jsou až ve druhé části Relikvií a proto ji v kině uvidíme až v roce 2011. Jistě Vám teď naskočí spousta otázek - nechal by režisér Yates bezdůvodně z jednoho filmu odstranit scény s Bellou, i když moc dobře ví, že je to právě ona, která v poslední době drží HP filmy nad vodou? Navíc nás přece na začátku první části čeká zasedání v Malfoyově sídle, scéna se sedmero Pottery, nový boj u Doupěte a další. Jak to tedy je? Zatím není nic jasné, ale může se stát, že Helena na svých pár scén v první části úplně zapoměla a nebo musela zalhat kvůli tomu, aby fanoušci neměli jasno v tom, kdy první část Relikvií skončí. Jaký je Váš názor?

Kromě tohoto pozdvižení herečka také promluvila o scéně, kdy v duelu s Molly Weasleyovou umírá. Tato scéna se natáčela v poslední den jejího natáčení a podle Heleniných slov má prý dobrou smrt.

"Zemřela jsem v poslední den, což je skutečně divné - být zabit během mého posledního
dne (na natáčení). Zabije mě Molly Weasleyová - Julie Walters.
"Natáčela jsem dobrou smrtící scénu. Bylo to skutečně vyčerpávající, jako vždy! Bojuji v duelu s hůlkou
na stole a v tom momentě spadnu. Cyhtře jsem se zeptala: 'Jestli mě zavolají zpět na scénu, můžeme na konec
využít kaskadéra?' A oni na to: 'Toho už nebudeme potřebovat.' Co jsem tedy udělala? Odešla jsem pryč."
"Mysleli jste si, že někdo z těch sedmdesáti lidí, kteři na mě (při hraní) civí, zakřičí 'Nemělo by se to
raději stopnout?' Ne! Jim se to líbí. Téměř jsem přišla o život, když jsme natáčeli mou smrtící scénu."

Fotka pochází z webu Oclumencia

RECENZE Percy Jackson: Zloděj blesku

27. února 2010 v 21:07 | Nagini |  Chris Columbus
Ani nám pochopitelně neunikl nejnovější film Chrise Columba - režiséra, který vdechl filmové HP sérii život, protože nezapomenutelně natočil první dva díly série. Ať už si o ukázkách myslíte cokoliv, film dopadl podstatně jinak, než naznačovaly trailery. Je to dobře nebo naopak? To už záleží právě na tom, co jste od Percyho Jacksona čekali Vy. Mě osobně příjemně překvapil, ale na vysoké hodnocení to rozhodně nevypadá...

Hned se přiznám ke dvěma věcem. Přečetl jsem pouze první kapitolu knihy a následně ve čtení přestal z důvodu nudného a dětinského příběhu. Druhým přiznáním je to, že od filmu jsem čekal jen velmi laciný pokus o novodobého Harryho Pottera s otřesnými triky a ještě otřesnějšími herci. Po zhlédnutí filmu Percy Jackson: Zloděj blesku musím ovšem říci, že jsem se mýlil. Ano, film je průměrný, ale nemohou za to průměrné triky či nevýrazní a mdlí herci, ovšem scénář, který má spoustu děr a WTF momentů. Častokrát se stane, že nebudete chápat, kdo je kdo, proč se na plátně zrovna teď děje právě tohle, jaký mají postavy cíl a motivaci a spoustu dalšího. Tomu všemu na kvalitě nepřidávají ani nudné dialogy a nevýrazná hudba.

Naopak to, co Vás na tomto filmu příjemně a nečekaně zaujme, je představitel Percyho Jacksona Logan Lerman. V trailerech vypadal nesympaticky, ovšem je to právě on, kdo táhne tenhle film. Jeho filmoví parťáci Brandon T. Jackson a Alexandra Daddario dělají Loganovi pouze křoví a pořádně se vybraví až ve druhé polovině filmu, do té doby působí nesympaticky a tuctově. Co se týče dospělých, 'hvězdných' herců - pokud nemáte rádi bonda Pierce Brosnana, nic se na tom nezmění ani po zkouknutí tohoto filmu. Pokud ano, prostě se na něj budete jen koukat, nic jiného Vám ostatně nezbyde. Ve filmu jen a jen mluví, a to, že má digitální kopyta z něj taky bůh ví co nedělá. Uma Thurman se objeví jen na několik málo minut, za to má sekvence s ní alespoň něco do sebe a nenudí. Tím nechci říct, že jsou scény, které nějak výrazně nudí. Možná by se jich pár našlo, ale rozhodně se nejedná o nic závažného. Naopak, film překvapil tím, že dokáže zaujmout a jakž takž udržovat pozornost diváka.

Film je skvělý tím, že si nevytváří další světy, o kterých my nemáme tušení. Všechno se prostě odehrává na planetě Zemi, nikam se necestuje, jste pořád v reálném světě. Je to příjemné osvěžení, protože v téhle době se každý fantasy film snaží vytvořit prostředí, ve kterém jste zaručeně ještě nikdy nebyli. Dokonce musím říct, že se mi snímek líbil víc, než obě dvě Narnie. Hlavně proto, že hlavní čtveřice mi byla nesympatická a protivná a příběh se odehrával v zemi, která je výtvorem šikovných tvůrců. Naopak v Percym máme pohodového Logana Lermana a světově známé lokace. Kdo z Vás tušil, že se peklo nachází v Hollywoodu?:)

Digitální triky jsou kapitola sama o sobě. Nejsou příliš kvalitní, ale to se dalo díky trailerům čekat. Jsou to ale mimo jiné právě i triky, kdo sráží kvality filmu dolů. Kdyby Columbus dostal na film od studia Fox více peněz, rozhodně by se to všechno sledovalo lépe. Co se ovšem týče výdělků, je to špatně. Film je ve všech zemích v kinech nasazen od 11.2.2010 a za takovou dobu vydělal jen něco málo přes 131 milionů dolarů celosvětově. A to si studio zhýčkané dvou a půl miliardovým Avatarem rozhodně nepředstavovalo. Percy Jackson by jistě výdělečný potenciál měl (snad každný v dnešní době ví, že výdělky absolutně nesouvisí s kvalitami filmu), ale nasazení filmu do kin v únoru bylo poněkud nešťastné rozhodnutí. Percymu by mnohem více slušel jakýkoliv, jen ne zimní čas. Ovšem není se tvůrcům co divit, neměli navybranou (březen má pro sebe Alenka v říši divů, duben patří Souboji Titánů, květen si rozdělí Prince of Persia, Iron Man 2 a Shrek 4 (ten v ČR až v červenci), červen zas Toy Story 3, atd.).

Percy Jackson: Zloděj blesku je dobrý film. Potěší, chvílemi zaujme, zpříjemní náladu, ale to je asi tak všechno. Naděláno do kalhot z něj rozhodně mít nebudete. Spíš doporučuji zajít na tehle film do kina s partou kamarádů nebo si jím zpříjemnit odpoledne v nákupním centru třeba se sourozencem. Každopádně až půjdete do sálu, veškerá očekávání nechejte za sebou a do sedadla usedejte s pocitem, že ten film má všude negativní recenze. Jinak by se totiž mohlo dostavit nepříjemné zklamání...

60%
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
USA/ 2010/ 118 min


Alenka v říši divů - první recenze! - Aktual.

26. února 2010 v 12:16 | Nagini |  Alenka v říši divů
Nebudu Vás napínat, protože sám jsem z téhle informace děsně šťastný! Na světě je prvních pět recenzí na nejnovější film Tima Burtona Alenka v říši divů a všechny se shodují, že film je velmi dobrý, tudíž příjemně pozitivní reakce! Recenzi jsem nečetl ani jednu, protože američani neberou ohledy na spoilery a do svých 'review' vysypou všechno, ale z citací jsem se dozvěděl, že Helena Bonham Carter nehrála nikdy lépe, Tim Burton se vrací do své vynikající formy a nejvíce potěšující - cituji - narozdíl od Avatara je Alenka něco víc než jen úžasný 3D zážitek. Uvidíme, jak na to zareagují další recenze, každopádně počítejte s tím, že čeští recenzenti film zkritizují, tak to u burtonovek bývá vždy. Alenka v říši divů vstupuje do českých kin již 4.3.2010 ve 2D (dabing i titulky) i 3D (pouze dabing) verzi!

AKTUALIZACE: 26.2.2010; 17:25 hodin - Před několika desítkami minut proběhla i česká novinářská projekce. Naprosto podle očekávání je film podle českých kritiků průměrný, Burton údajně ztrácí dech a jedná se o 'nudný, přebarvičkovaný film'. Pokud Vás tohle rozhodilo, buďte prozatím ještě v klidu. České recenze burtonovek bývají vždy horší než ve zbytku světa, takže pokud se Vám líbily předchozí filmy Tima Burtona, o kterých bylo také napsáno to samé, nemáte se čeho bát. Postupně budeme do tohoto článku doplňovat zahraniční i domácí recenze.

AKTUALIZACE: 27.2.2010; 10:21 hodin - Přinášíme Vám jména českých dabérů: Marika Šoposká (Alenka), Jiří Bartoška (Kocour Šklíba), Taťjana Medvecká (Plšice), Pavel Kříž (Srdcový kluk), Saša Rašilov (Kloboučník), Tatiana Vilhelmová (Srdcová královna), Lenka Vlasáková (Bílá královna)


Fotka pochází z webu MovieZone.cz

Alenka v říši divů - Londýnská premiéra

26. února 2010 v 9:03 | Nagini |  Alenka v říši divů
Alenka v říši divů si odbyla včera večer slavnou londýnskou premiéru. Pokud jste si na našem facebookovském profilu všimli odkazu na online sledování této premiéry, jistě víte, že se nejednalo o ledajakou premiéru, tahle byla skutečně zvláštní. Místo červeného koberce hollywoodské hvězdy chodili po zeleném koberci (ze dvou důvodů - aby připomínal prostředí z filmu a také jako menší vzpomínka na natáčení; herci totiž natáčeli celý film před zeleným plátnem ve studiu). Zájem médií byl obrovský, premiéry se dokonce zúčastnil i reportér českého rádia Impuls či novinářka z portálu iDnes.cz. Premiéry se zúčastnili snad všichni herci, dokonce i Avril Lavigne, která nazpívala hlavní píseň k filmu. Stále Vám to všechno připadá normální? Možná konečně změníte názor, když prozradím, že se premiéry zúčastnili i Princ Charles s manželkou Camillou. Na závěr ještě doplním, že premiéru navštívila i herečka Helen McCrory, která v HP filmech představuje Narcissu Malfoyovou. Ve filmu nehrála, přišla pouze podpořit své herecké HP kolegy - Helenu Bonham Carter, Alana Rickmana a Timothyho Spalla.

P.S.: Helena Bonham Carter si vzala stylovou kabelku :).


Helena Bonham Carter a Tim Burton

Welcome in Wonderland...

25. února 2010 v 10:36 | Nagini
Do české premiéry filmu Alenka v říši divů zbývá přesně týden a tak jsme se rozhodli pojmout čekání na slavnostní uvedení do kin po svém, tedy ve stylu Alenky v říši divů. Tento 'bonusový' design tady bude jen pár dní, takže si ho užívejte, jak nejvíc můžete :).

Alenka v říši divů vstoupí do českých kin 4.3.2010 ve 2D i 3D verzi s českým dabingem.


REDUCTO kalendář - BŘEZEN 2010

24. února 2010 v 19:00 | Nagini |  KALENDÁŘ
Pro všechny čtenáře a fanoušky našeho blogu jsme připravili skvělé přakvapení. Od tohoto měsíce budete mít možnost stáhnout si na našem blogu jedinečný a originální kalendář, který jsme vyrobili přímo my a je určen jen a jen Vám - fanouškům Harryho Pottera a návštěvníkům tohoto blogu. Stačí kliknout na níže uvedený odkaz, který Vás dostane k nejvyšší možné velikosti a kvalitě kalendáře. Pak už stačí mít jen barevnou tiskárnu a je to. Doufáme, že jsme Vám tímto nečekaným překvápkem udělali radost, že se výtvor bude líbit a že si ho snad taky někdo vytiskne :). Kalendář na duben očekávejte v druhé polovině března. Jelikož se jedná o náš výtvor, pochopitelně se na něj vztahují autroská práva.

REDUCTO kalendář - BŘEZEN 2010

Copyright © 2010, REDUCTO.blog.cz

Třikrát s Helen Bonham Carter

24. února 2010 v 11:03 | Nagini |  Helen Bonham Carter
Včera jsme Vám na našem facebookovském profilu slibovali dva skvělé rozhovory s herečkou Helen Bonham Carter, od té doby se k nim ovšem přidal ještě jeden rozhovor. Svůj slib tedy plníme a přinášíme Vám tři skvělé rozhovory s touto úžasnou herečkou, která v HP představuje Bellatrix Lestrange.
První rozhovor pochází ze show 'Late Night with Craig Ferguson', který je rozdělen na dvě části. V téměř šestnácti minutovém rozhovoru se dozvíte spoustu skvělých informací; například že nemá moc v oblibě kočky, chtěla by do své sbírky hrnek ve formě hada, dosud neviděla film Alenka v říši divů, protože ho její manžel Tim Burton neustále dokončuje a oblíbila si svojí roli Červené královny natolik, že si vystřihla onu postavičku a nosí ji stále u sebe. V druhém "žravém" rozhovoru Helena mluví převážně o Bellatrix v HP filmech. Prozradila, že jí děsně moc bavilo představovat Hermionu a že bylo skvělé být zase 17ti-letá. Rovněž si velmi vychvalovala spolupráci s Danem i Rupem. V podobném duchu pokračuje i poslední rozhovor, kde Helena prozrazuje, že si vždycky chtěla zahrát Hermionu.

P.S.: Helena Bonham Carter před pár dny dokončila své práce na Relikivích Smrti.

Helena Bonham Carter na Twitteru


Imelda Staunton začne natáčet příští týden

24. února 2010 v 9:21 | Nagini |  HP7 - Film 1.ČÁST
Tak ono už to vypadalo, že se natáčení Relikvií Smrti blíží ke konci, ale zřejmě tomu tak není. Herečka Imelda Staunton, která v pátém filmu bravurně ztvárnila Dolores Jane Umbridgeovou, prohlásila, že si svojí roli zopakuje příští týden, kdy začíná její natáčení. Nic více neuvedla, ovšem web Oclumencia napsal, že podle jejich zdrojů měla Imelda Staunton začít natáčet již v prosinci 2009. Zda se tomu tak skutečně stalo a nyní se vrací dotočit zbylé scény, to nevíme. Každopádně já (a myslím, že i kolegyně Bella) jsem tvůrcům neuvěřitelně vděčný, že umožnili paní Staunton návrat, protože nebýt jí v pátém filmu, tak skutečně nevím, jak by to dopadlo :).
Obrázek nalezen na Googlu

22 fotek z natáčení 'Relikvií Smrti'

23. února 2010 v 12:53 | Nagini |  HP7 - Film 1.ČÁST
Fotek z natáčení Relikvií Smrti je na internetu ohromné množství. Proč? Vypadá to, že někoho konečně napadlo vyhnat tvůrce do skutečného prostředí a omezit alespoň trochu natáčení před zeleným plátnem. Natáčelo se u moře, jezera, v rušném Londýně, na útesu a dalších skvělých místech. Proto Vám nyní přinášíme výběr toho nejlepšího, co na netu je. Ze stovek fotek jsme vybrali 22 nejzajímavějších a my doufáme, že si alespoň trošku zkrátíte čekání na trailer, kterého se podle slov české pobočky studia WarnerBros. dočkáme až v červnu...

Dan Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint natáčející scénu, kdy utíkají ze svatby do Londýna.

EXKLUZIVNĚ: Trailer k 'Relikviím' v létě!

22. února 2010 v 11:21 | Nagini |  HP7 - Film 1.ČÁST
Díky spolupráci s českou pobočkou studia WanerBros. pro Vás právě teď máme exkluzivní informace o plakátu a traileru k filmovým Relikviím Smrti. Na obou propagačních materiálech se údajně již pracuje, ovšem kdy budeme mít šanci vidět plakát zatím není jasné. Co se týče traileru, víme víc! Podle posledních zpráv totiž má být uveden v červnu 2010!

"Na obou materiálech se v současné době pracuje. Bohužel, ještě není známo, kdy bude plakát k dispozici, s trailerem se počítá na červen 2010. Toto časování se ale může ještě změnit."

Teď jde ale o to, zda je oním trailerem skutečně myšlena úplně první ukázka a nebo plnohodnotnější ukázka. Pokud by se jednalo o první případ, úplně první ukázka se dostane na internet a do kin v červnu 2010, pokud se jedná o druhý případ, v červnu 2010 se sice dočkáme traileru, ale ještě předtím nějakého teaseru. To už je věc spekulací, ale aspoň máme po čase zase nějaké oficiální info.


ANKETA: Která část 'Relikvií' bude navštěvovanější?

21. února 2010 v 18:46 | Nagini |  Ankety
Tentokrát jsme jako nové anketní téma zvolili Relikvie Smrti. Ptáme se, která část bude podle Vás v kinech celosvětově navštěvovanější. Bude to komorní první část nebo akční a finální druhá část?

Hlasujte!

Fotka pochází z webu Oclumencia

Stuart Creig: 'Plakal jsem, když jsme natáčeli smrt Severuse Snapea'

21. února 2010 v 9:02 | Nagini |  HP7 - Film 2.ČÁST
Říkáte si, že už dlouho se s námi nikdo z tvůrců nepodělil o nějaké info z natáčení? Tak právě teď se to mění, protože Stuart Creig, který již od prvního filmu připravuje scénu, kulisy a předměty pro filmy, prozradil, že ho velmi dojala scéna, při které umírá Severus Snape.

"Naposledy jsem plakal před několika dny, kdy jsme natáčeli smrt postavy Alana Rickmana, tedy Snapea. Je trochu těžké plakat v tom spěchu - viděli jsme včerejší práce - ale je to mimořádný herec a měl velmi dobrou smrt." - Stuart Creig

Co tedy víme? Že natáčení už finišuje, Alan Rickman už má pravděpodobně všechny své scény za sebou, smrt Snapea by měla být dojemná (v to pevně doufáme!) a za chvíli to prostě všechno skončí...:( Mimochodem, Dan, Emma, Rup i Tom prozradili, že epilog se ještě nenatáčel, ale brzy již přijde na řadu. Bude to úplně poslední scéna, která se bude natáčet. A pro úplné doplnění ještě dodáme, že herec Matthew Lewis (Neville Longbottom) prozradil, že meč Godrika Nebelvíra bude při finální bitvě zlomen. Nezapoměli jsme na něco? Jistěže ano! Herec Alan Rickman (Snape) má dnes 64. narozeniny. Všechno nejlepší!

Fotka pochází z webu Oclumencia

PUZZLE - Harry, Ron a Hermiona

21. února 2010 v 7:31 | Nagini |  PUZZLE
A máme tady zase puzzle pro všechny šikovné skládače. Tentokrát jsme jako motiv vybrali fotku z Fénixova Řádu, na které je trio v pracovně profesorky Umbridgeové. Takže směle do toho! :)

PUZZLE - Harry, Ron a Hermiona

Obrázek pochází z webu Oclumencia

PřeAVATARizovaná Twilight saga :)

20. února 2010 v 17:37 | Nagini |  The Twilight Saga
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak byste vypadali, kdybyste měli svého skutečného avatara? Prý to jde pomocí webkamery udělat na nějakém webu (údajně na stránkách McDonalds), ale nijak jsme nepochodili. Dnes Vám tedy neukážeme Vaše modré 'já', ani namodralé HP hrdiny (zatím jsme nic nenašli), ale postavy z Twilight sagy. Na netu jsme našli tři skvělé fotky, kde jsou celkem dokonale vyobrazeni Edward, Bella i Jacob.

Pro fandy Avatara: DVD i BD by podle všeho mělo vyjít už 22.4.2010 na Den Země. Ovšem sám režisér Cameron prohlásil, že toto vydání bude totálně bez bonusů, prostě jen film. Pokud byste rádi i nějaké ty vystřižené scény a dokumenty, jak se tento náročný film tvořil, musíte si počkat až do listopadu, kdy by měla vyjít podle slov režiséra lepší verze. Co se týče 3D - na DVD se 3D formát určitě neobjeví, za to na BD ano, ovšem ne tento rok. Studio Fox potvrdilo, že se 3D verze na Blu-Ray dočkáme, ale až v roce 2011 nebo 2012.
Pokud Vám to v kině stačilo a o koupi DVD či BD neuvažujete, možná se Vám zalíbí jiný projekt - Cameron totiž v současné době píše prequel (příběh, který se odehrával před filmem), jenž by měl vyjít tyto Vánoce v knižní podobě.


LEGO Harry Potter: Nové video se záběry z hraní

20. února 2010 v 8:12 | Nagini |  LEGO Harry Potter
Tvůrci očekávané videohry 'LEGO Harry Potter: Roky 1-4' zveřejnili nové video, kde se nám představí nové záběry ze hry, mrkneme se, jak bude vypadat hraní dvou hračů najednou a také na nějaké ty gameplay záběry. Hra má spoustu povedených a vtipných momentů, rozhodně nás čeká nadprůměrný počin. Hra ještě nemá oficiální datum vydání, ale český distributor Cenega uvedl, že hra by v ČR měla vyjít 28.5.2010. Dočkáme se těchto verzí: PC, PS3, X360, Wii, PSP a Nintendo DS. Více informací se dozvíte ZDE.


Film s Emmou Watson dnes na ČT1!

20. února 2010 v 5:00 | Nagini |  Emma Watson
Právě dnes dopoledne stanice ČT1 odvysílá film Baletní střevíčky (Ballet Shoes). Film byl natáčen ve Velké Británii, hlavní roli ztvárnila právě Emma Watson, snímek trvá 90 minut a jedná se o rodinné drama. Ve filmu hraje i Richard Griffiths, který je z HP filmů znám jako strýc Vernon Dursley. Na CSFD.cz má film překvapivě dobré hodnocení (72%), takže už jen z tohoto důvodu je dobré si vynahradit sobotní dopoledne pro tento film.

'Baletní střevíčky' s Emmou Watson dnes na ČT1 v 10:10 hodin.

Obrázek nalezen na Googlu.

Alenka v říši divů - oficiální videoklip 'Alice' od Avril Lavigne

19. února 2010 v 17:03 | Nagini |  Alenka v říši divů
Studio Disney před pár hodinami vypustilo do světa oficiální videoklip k chytlavé písničce 'Alice' od známé zpěvačky Avril Lavigne k filmu Alenka v říši divů, který vstoupí do českých kin již 4.3.2010. Rozhodně musím říct, že se jedná o jeden z těch povedených a skvěle zpracovaných hudebních videoklipů, jaký jsem kdy viděl. Výprava, kostými, provedení, všechno je skvělé. Dočkáme se i pár nových záběrů z filmu a tyto scény jsou v klipu zapracovány velmi nenásilně a krásně tam zapadají. Vážně pochvala! :) Začátkem března vyjde album 'Almost Alice', kde kromě tohoto hitu od Avril najdete patnáct dalších songů. Všechny si můžete poslechnout ZDE a pokud mohu doporučit, zkuste song 'Strange'. Jasně, nazpívala ho skupina Tokio Hotel se zpěvačkou Kerli, ale na to, že jejich hudební tvorbu vůbec neposlouchám a dá se říci, že ani neznám, mě song mile překvapil a zaujmul. Jak se tento klip a ukázky z alba líbí Vám?


WWoHP: Otevření v květnu 2010

19. února 2010 v 16:29 | Nagini |  Wizarding World of Harry Potter
Zábavní park The Wizarding World of Harry Potter (Čarovný svět Harryho Pottera), jehož stavba se chýlí rychle ke konci, bude veřejnosti otevřen koncem května tohoto roku v Orlandu na Floridě. Dnes bylo toto info vypuštěno do světa. Na slavnostním otevření, které bohužel ještě nemá svůj přesný termín, budou přítomni herci Tom Felton (Draco Malfoy), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) a její filmoví bratři George a Fred, tedy Oliver a James Phelpsovi. Zřejmě se později dozvíme jména i dalších herců, oficiálně svou účast ovšem potvrdila jen tato čtveřice.

Obrázek pochází z webu SnitchSeeker.com