´

Červen 2010

'Twilight Saga: Zatmění' vstupuje dnes do kin!

30. června 2010 v 7:00 | Nagini |  The Twilight Saga
Všichni fanoušci se dnes konečně dočkali. Film Twilight Saga: Zatmění vstupuje právě dnes celosvětově do kin a vyjímkou není ani Česká republika. Snímek můžete od dnešního dne najít v jakémkoliv multikině, v oběhu jsou (naštěstí) pouze kopie v originálním znění s titulky. Pokud na film zajdete, určitě napiště, jak se Vám líbil, naši recenzi tu najdete do konce tohoto týdne. Přejeme Vám příjemný filmový zážitek.


ANKETA: Nadšení nebo zklamaní?

29. června 2010 v 19:00 | Nagini |  Ankety
Teaser trailer už obíhá celým světem a my tu pro Vás máme novou anketu. Jste z ukázky nadšení nebo zklamaní? Porádně se zamyslete a zvolte možnost, nad kterou máte ten nejlepší pocit. Obávám se, že tentokrát nebudou jen pozitivní reakce. Právem?

Hlasujte!


EXKLUZIVNĚ: Screeny z nového teaseru!

29. června 2010 v 8:29 | Bellatrix |  HP7 - Film 1.ČÁST
Jako jedni z prvních vám přinášíme několik screenů z dnešního teaseru k filmovým Relikviím Smrti. Detailní rozbor a kvalitnější screeny se tu objeví v nejbližší době.

,,Chlapec, který přežil, přišel zemřít." - Už je jasné, že osudové ,,Avada Kedavra!" se
odehraje na lesnímýtině a ne jinde, jak se někteří obávali.

TEASER TRAILER Harry Potter and the Deathly Hallows

29. června 2010 v 6:24 | Nagini |  HP7 - Film 1.ČÁST
Studio WarnerBros. dnes brzy ráno zveřejnilo první oficiální ukázku k filmovému zpracování knihy Harry Potter a Relikvie Smrti. Trvá dvě a půl minuty a prezentuje obě dvě filmové části, i když převažuje spíše ta druhá. Klasickou recenzi tentokrát psát nechystáme, místo toho si přečtete naše názory a jak to tak vypadá, budou hodně odlišné. Náš proslulý rozbor pro Vás chystáme na tento víkend a český překlad ukázky si můžete užít již teď. Rozhodně piště Vaše názory, sami jsme zvědaví.

__REDUCTO PŘEKLAD__
Smrtijed: Nic po sobě nezanechal, můj pane.
Voldemort: Harry Potter. Chlapec, jenž přežil, přichází zemřít. Avada Kedavra!
*FINÁLE CELOSVĚTOVÉHO FENOMÉNU*
*FILMOVÁ UDÁLOST CELÉ GENERACE*
*UVEDENA VE DVOU ČÁSTECH*
Voldemort: Proč jsi vůbec naživu?
Harry: Protože mám něco, pro co má cenu žít.
*1.ČÁST - LISTOPAD 2010*
Harry: Rone, zabij to!
*2.ČÁST - ČERVENEC 2011*
Voldemort: Pouze já mohu žít navěky.


FOTKY: Únik screenů z traileru na 'Relikvie Smrti'! - Aktual.

28. června 2010 v 15:14 | Nagini |  HP7 - Film 1.ČÁST
AKTUALIZACE 28.6.2010; 20:50 hodin - Dva nové screeny jsou online. Naleznete je v celém článku.

AKTUALIZACE 28.6.2010; 14:49 hodin - Přibyly čtyři nové fotky z teaser traileru. Už nééé...:(:)

Teaser trailer, první oficiální upoutávka od studia WarnerBros., která již zaútočí i na kina, bude zveřejněna za necelých 10 hodin a první únik screenů je tady. Oproti Princi Dvojí Krve uniklo ohromné množství materiálů, které pocházejí především z druhé části, takže se nám potvrdil fakt, že ukázka bude čerpat z obou filmových částí. Ukázka bude dlouhá 2 minuty a 25 sekund, z toho jsme již 50 sekund viděli (MTV promo). A k tomu uniklé fotky - uvidíme vůbec ještě něco nového? Doufejme, že ano, pravděpodobně nás už ale nic nepřekvapí... Pokud to vydržíte, raději do celého článku nelezte, ovšem ty fotky stojí za to. Bitva v rozbořených Bradavicích, přeprava sedmi Potterů, Voldemort se Smrtijedy (ano, je tam i Bellatrix!) a další scény na Vás čekají již teď, berte to jako příjemnou ochutnávku...;)

Teaser trailer se objeví 29.6.2010 v 01:00 hodin!

REDUCTO.blog.cz

TWILIGHT WEEK

27. června 2010 v 21:41 | Nagini a Bella |  The Twilight Saga
Tentokrát jsme si připravili překvapení pro všechny fandy fenoménu, který v posledních letech hýbe světem. Ať už sbírá negativní nebo pozitivní ohlasy, k šílenství strhl celou zeměkouli. Twilight Saga má čtyři knižní díly, z čehož dva již byli zfilmovaní a třetí vstoupí právě v těchto dnech celosvětově do kin. A očekávání? Ohromná. Twilight Saga: Zatmění totiž nastoluje úplně nová pravidla. Režie se ujal mistr horoů David Slade, přibyla (oproti předchozím dílům) spousta akce, herci hrají s větším nasazením, hudbu složil skladatel Howard Shore (trilogie Pán Prstenů!) a tou největší změnou je fakt, že se trojka bude snažit zaujmout i mužskou část publika. A podle marketingové kampaně se jim to docela i podařilo.

Jasně, jsme blog, který se věnuje hlavně Harrymu Potterovi, ale vzhledem k tomu, že v tomto týdnu vejde třetí díl do kin, jsme chtěli fanouškům udělat radost, a proto jsme se rozhodli uspořádat akci nazvanou TWILIGHT WEEK. Na jeden týden zde bude nastaven tento design, který pro Vás vyrobila kolegyně Bella, budeme ladeni do upíří atmosféry, uprostřed týdne Vám přineseme i naší recenzi na Zatmění a to nejlepší? Čeká Vás i soutěž o hodnotné ceny, které věnovalo studio SPI, jenž nejnovější film uvede v ČR do kin.

Doufáme, že nám skalní fanoušci Harryho Pottera a odpůrci Twilight Sagy tuto akci prominou, zvlášť v době, kdy se má na veřejnost dostat první oficiální ukázka z nejnovějšího dílu, ale nemáte se čeho obávat. Ukázku se Vám budeme snažit přinést jako jedni z prvních, dočkáte se i českého překladu a našeho proslulého rozboru. Jen nechceme ignorovat fenomén, kterému se tak trochu také věnujeme, když jsou pro něj nadcházející dny velmi důležité. A navíc, je to jen týden...;)

Přejeme všem Twilight fandům, aby si užili nejnovější film, který do českých kin vtrhne již 30.6.2010. Rovněž doufáme, že Vás náš projekt zaujme a že ho alespoň trochu v hloubi duše oceníte. A v příštích dnech si budou zase libovat HP fandové, na tom vemte jed! :)


Videohra 'LEGO Harry Potter: Roky 1-4' právě v prodeji

26. června 2010 v 8:00 | Nagini |  LEGO Harry Potter
Nevíte co si přát za vysvědčení? Máte teď někdy narozky? Nebo se chystáte na brigádu a netušíte, za co svůj výdělek utratíte? Máme tady pro Vás velmi lákavé řešení. Právě dnes vstoupila do prodeje ve světě i v České republice videohra LEGO Harry Potter: Roky 1-4. Ač se může zdát dětinská, není tomu tak. Vyzkoušejte čerstvé demo a sami uvidíte, jak Vás nejnovější LEGO hra chytne (ve videoherní LEGO podobě jste již mohli potkat Star Wars, Indiana Jonese či Batmana). Videohra vychází na PC, PS3, X360, Wii, PSP a Nintendo DS. Počítačová verze je lokalizovaná kompletně do češtiny.

Pokud si vzpomínáte, před několika týdny jsme Vás informovali o tom, že se studio WarnerBros. rozhodlo zařadit do speciální edice této hry (která vyšla pouze v zahraničí) dosud neviděné záběry z filmových Relikvií Smrti. Fanoušci se nakonec dočkali pouze papírku, který hlásá, že se nových záběrů dočkáme 7.7.2010. Tak uvidíme.

PC verzi pořídíte za 699,-Kč, PS3 a X360 verze jsou za 1199,-Kč, Wii verze stojí 999,- Kč a PSP verze 849,-Kč (ta ovšem vyjde až s drobným spožděním, 7.7.). Hru seženete v jakémkoliv větším obchodě s videohrami a nebo si ji jednoduše objednejte z jakéhokoliv e-shopu. Já mohu doporučit například Xzone.cz, GameExpres.cz, JRC.cz a další. Chystáte se někdo koupit? Přejeme příjemně propařený čas! :)

REDUCTO.blog.cz
Fotka pochází z webu Oclumencia

PC DEMO 'LEGO Harry Potter: Roky 1-4'

25. června 2010 v 22:06 | Nagini |  LEGO Harry Potter
Majitelé herní konzole Xbox 360 se hratelného dema videohry LEGO Harry Potter: Roky 1-4 dočkali již před několika dny, pro PCčkáře nastal 'den D' až dnes. Byla oficiálně vydána PC demoverze, kterou si můžete legálně stáhnout na oficiálních stránkách hry. Demo rozhodně doporučuji, před několika minutami jsem ho dohrál a je to vážně bomba. Zahrajete si kratší misi v hodině profesora Kratiknota a delší misi v Zapovězeném lese. Nejlepší na tom je, že když hru hrajete poprvé, prostě ji jen testujete a jen tak projdete, ale když ji hrajete podruhé, všímáte si obrovského množství detailů, vychytávek a odkazů, které pro nás tvůrci připravili. Pokud si říkáte, že přece nebudete stahovat demo hry, která je zjevně pro děti, pak se hluboce mýlíte. Jasně, je to hra i pro děti, ale průzkumy ukázaly, že tyto LEGO hry hrají především dospělí. A proč ne? Vždyť je to zábavné, hravé, prostě skvělé! Přesvědčte se o tom sami, nic za to přeci nedáte.

Stáhněte si PC DEMO videohry 'LEGO Harry Potter'


REDUCTO.blog.cz
Fotka pochází z webu Oclumencia

Chystá se druhý ročník českého 'WIZARD conu'!

24. června 2010 v 19:57 | Bellatrix |  Všechno, co se jinam nevešlo
Před několika dny se na českých stránkách WIZARD convention objevila krátká zpráva o přípravách dalšího ročníku této akce. Minulý rok byla na programu spousta skvělých činností jako soutěže, workshopy, zkouška OVCE, ale hlavně půlnoční promítání Harryho Pottera a Prince Dvojí Krve a asi největším zážitkem byla beseda a autogramiáda s Chrisem Rankinem, představitelem Percyho Weasleyho.

Podle všeho byl český WIZARD Con do detailů organizovaná záležitost a my máme velkou radost z toho, že se pořadatelé rozhodli tuto akci zopakovat. Přemýšleli jsme, kdo by letos mohl přijet a v někoho takového je např. Evanna Lynch nejspíš doufat nemůžeme, ale napadl nás Freddie Stroma. Koho tipujete vy? A je docela pravděpodobné, že pokud se bude akce konat, najdete tam i náš dvoučlenný REDUCTO tým, něco takového už si nemůžeme podruhé nechat ujít :).


INFO: Teaser trailer k 'Relikviím Smrti'

24. června 2010 v 19:03 | Nagini |  HP7 - Film 1.ČÁST
Teaser trailer je již za dveřmi a my Vám proto přinášíme shrnutí veškerých dostupných informací. Takže co víme? Studio WarnerBros. oficiálně potvrdilo, že se ukázky dočkáme v pondělí 28.6.2010 v 16 hodin (4:00 P.M. PST). Od té doby v zahraničí vtrhne teaser trailer i do kin, především bude dle slov Warnerů přilepen k filmu Twilight Saga: Zatmění. Teaser trailer by měl být dlouhý 2 minuty a 25 sekund a měl by obsahovat všechny záběry z MTV proma, které bylo odpromítáno začátkem června na MTV Movie Awards 2010. Ukázku viděli už i herci, byla jim údajně jako odměna odpromítána poslední natáčecí den. My se ukázky bohužel dočkáme až v úterý 29.6.2010 v 01:00 hodin. Důvodem jsou časová pásma; zde je rozdíl devíti hodin. A kdo v kinech potká 3D verzi, ať se neprodleně ozve ;).

REDUCTO.blog.cz
Obrázek pochází z webu Oclumencia

TÉMA: HISTORIE TEASERŮ

20. června 2010 v 18:00 | Nagini |  HP7 - Film 1.ČÁST
Tak přesně tenhle článek tu měl být již v roce 2008, jenže nějak se na něj pozapomnělo. Vzhledem k tomu, že nás tolik očekávaný teaser k Relikviím Smrti čeká již za několik dnů, přinášíme Vám rozsáhlý ohled za všemi HP teasery, které kdy byly. Ihned na začátek musíme upozornit, že Kámen Mudrců a Tajemná Komnata žádné teasery neměli, na YouTube jsou pouze fanouškovské výtvory. Takže kde začneme? Přece od Vězně z Azkabanu!

Teaser je krátká (např. 30sekundová, minutová) upoutávka na film, většinou ve formě sestřihu stěžejních nebo vizuálně nejzajímavějších částí, která má za cíl (krom samotného aviza, že daný film vůbec existuje) nalákat diváka k tomu, aby na daný film přišel do kina. Teasery se promítají v kinosálech před hlavní projekcí, v posledních několika letech pronikají i na jiná média jako je internet. Zdroj: WIKIPEDIE

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu (2004)
Režie:
Alfonso Cuaron Premiéra teaseru: 13.11.2003 před filmem Looney Tunes: Back in Action
Slogan: ON JUNE 4th SOMETHING WICKED THIS WAY COMES

Teaser, který zvedl všechny ze židle - fanoušky, kritiky i odpůrce. K režii se totiž dostal slavný mexičan Alfonso Cuaron a nikdo si nedokázal představit, jak pojme pohádkovský styl od předchůdce Columba. Velký šok tak zasáhl snad všechny. Tak tajemná, ponurá, ale přesto okouzlující a potterovská ukázka tu ještě nebyla. Teaser byl udělán naprosto dokonale a KAŽDÝ záběr jsme hltali s otevřenou pusou. Mrazící záběr na zastavený expres, jízda kočárů do Bradavic, Brumbálovo přivítání ve Velké síni + trik se svíčkou, Draco v učebně Obrany, mozkomor ve vlaku - tohle je prostě nostalgie! Dokonalý hudební podkres a svižné tempo Vás ani na vteřinu nepustili k nudě. Možná Vám to tak ani nepřijde, ale pokud jste ukázku skutečně viděli před těmi sedmi lety, rozhodně víte, o čem mluvím. Navíc to byla doba, kdy měl v ČR o pár týdnů později vyjít český překlad Fénixova Řádu, takže to bylo vážně něco neskutečného, co se ani slovy nedá popsat. Tenhle teaser je totiž dokonalost! Plný počet si šetříme pro Relikvie.

Hodnocení atmosféry: 9/10


Harry Potter a Ohnivý Pohár (2005)
Režie: Mike Newell Premiéra teaseru: 8.5.2005
Slogan: THE ADVENTURE CONTIUNES

Teaser, se kterým přišlo rozčarování. Po perfektním třetím filmu jsme se dočkali několika záběrů, které ani trochu nevypadají potterovsky. Tedy ne, že by to bylo vysloveně špatně, ale nebýt úvodního nostalgického ohlédnutí za proměnami tria, možná byste ani chvílemi nevěřili, že sledujete první záběry z nejnovější potterovky. Brumbálův dramatický proslov, který je podkreslen ještě dramatičtější hudbou a několik rychlých, nic neříkajících záběrů působí skutečně rozpačitým, ale přesto natěšujícím dojmem. Finále s drakem a Hermioniným výkřikem ovšem nabývá na spádu a ukázka Vám dovede zvýšit tep. Bohužel jsme se nedočkali ničeho 'kulervoucího', ale i tak teaser funguje stále na jedničku (s mínusem). Atmosféra se ale někam poděla a nikdo neví kam...

Hodnocení atmosféry: 7/10


Harry Potter a Fénixův Řád (2007)
Režie: David Yates Premiéra teaseru: 20.11.2006 před filmem Happy Feet
Slogan: ON JULY 13th A NEW ORDER BEGINS

Teaser k Fénixově Řádu se ve společnosti nedočkal příliš velkého pochopení. Přesto si ale dovolím tvrdit, že mě osobně upoutal mnohem více než roztahaný a zkrátka divný teaser k Ohnivému Poháru. A dá se říci, že od začátku až do konce. Bojovná hudba, blesk okolo loga studia WB, vážný proslov Siriuse Blacka (narozdíl od ukřičeného a nudného proslovu Brumbála v předchozím teaseru) a dokonale vystrašené grimasy postav. Tomu všemu ale vládne Brumbálova věta na Ministerstvu kouzel, která má prostě odzbrojující učinky. K tomu si přičtěte polibek Harryho a Cho, růžovou Umbridgeovou, Bellatrix a noční Londýn za doprovodu úžasné hudby. Sice teaser budí dojmem jakéhosi televizního spotu, který byl splácán na poslední chvíli, ale naopak si díky němu uvědomíte, že se v Bradavicích bude konečně dít něco opravdu důležitého a nebezpečného. A herci své repliky tentokrát pronáší opravdu tak, jak by za své honoráře měli. Ať už je to ale jakkoliv, tento teaser zrovna velkou atmosférou nepřekypuje.

Hodnocení atmosféry: 6/10


Harry Potter a Princ Dvojí Krve (2009)
Režie: David Yates Premiéra teaseru: 30.7.2008
Slogan: TO KNOW THE FUTURE RETURN TO THE PAST

Zapomeňte na vypiplané záběry napříč filmem, tvůrci tentokrát vsadili na příběh. A zadařilo se. Harryho sice vidíme pouze pár vteřin, které spočítáte na prstech jedné ruky (a Hermionu dokonce už vůbec ne), ale i přesto Vás příběh první vzpomínky Albuse Brumbála s malým Tomem Raddlem dostane. A temné záběry za Raddleova voiceoveru už jsou pouhým (avšak nepostradatelným) příjemným bonusem - otrávený Ron na podlaze, Fenrir Šedohřbet, odzbrojená Ginny, Brumbálův ohnivý kruh. Hudební podkres je správně sladěný, záběr na Bradavický expres či zasněžené Bradavice jsou rovněž bezchybné. A tmavě zelený nádech? Co víc k tomu dodat, prostě bomba. Ovšem musím se přiznat, že i mě tak trochu mrzelo, že jsme byli ošizeni o koláž záběrů z filmu. Ale zase to bylo něco nového a dokonale to vykreslovalo samotný film (to ovšem ještě nikdo netušil, že z toho bude romantická komedie s tragickým koncem). Takže palec rozhodně nahoru, jen je škoda, že se podobným stylem nenesl i samotný film.

Hodnocení atmosféry: 8/10


Teaseru k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti: I.část se dle slov studia WarnerBros. dočkáme v pondělí 28.6.2010. Je nutné si uvědomit, že WB vždy rádo zdržovalo vydání teaseru k nejnovějšímu dílu, ale čekání se pokaždé vyplatilo. A kdo ví, třeba se v kinech dočkáme i 3D verze. A to bude teprve stát za to! Doufáme, že jsme Vám krásně osvěžili tímto článkem paměť, že jste si příjemně zavzpomínali na dávné časy plné očekávání a že se v podobném, ba ještě lepším stylu ponese i nejnovější teaser. Příjemné čekání!

VIDEO: Oficiální pohled na slavnostní otevření HP parku

20. června 2010 v 8:14 | Nagini |  Wizarding World of Harry Potter
Park je již oficiálně několik desítek hodin otevřen a my Vám nyní přinášíme oficiální video, které mapuje galavečer pro VIP hosty i slavnostní otevření pro obyčejnou veřejnost. Musela to být vskutku jízda. Jak už Bella nastnínila v předešlém článku, někdo z našich čtenářů se tam možná někdy podívá. Každopádně, pro HP fandu to musí být nepopsatelný a nezapomenutelný zážitek. Třeba se tam někdy se svými založenými rodinami podíváme a zavzpomínáme na své adolescentní roky...:) Nebo je tu snad někdo takový, kdo plánuje návštěvu již tento rok? 

Harry Potter má svůj zábavní park - iDnes.czProhlídka 'The Wizarding World of Harry Potter' Robieho, Matta, Emmy a bratrů Phelpsových

19. června 2010 v 20:56 | Bellatrix |  Wizarding World of Harry Potter
Na Youtube se nám podařilo najít opravdu nádherné video, ve kterém Emma Watson, Robbie Coltrane, Matthew Lewis, a James a Oliver Phelpsovi procházejí Wizarding World of Harry Potter.
Podle mě to není nesplnitelný sen, určitě se tam někteří z nás v budoucnu podívají a kdo ví, třeba jednou i někdo z našeho REDUCTO týmu nějak zbohatne a zaletí si až na Floridu do tohoto parku :). Ale zatím nám musí stačit videa:


FOTKY: Otevření zábavního parku 'The Wizarding World of Harry Potter'

19. června 2010 v 8:51 | Nagini |  Wizarding World of Harry Potter
Prošvihli jsme to a hluboce se stydíme. Zábavní park na Floridě v Orlandu The Wizarding World of Harry Potter si již odbyl svou slavnostní premiéru za doprovu spousty herců i samotné JKR a otevření pro obyčejnou veřejnost jsme propásli taktéž. Ta se totiž konala včera, tedy 18.6.2010. Na oplátku Vám ale přinášíme skvělé fotky z galavečera, který se konal pro tvůrce HP filmů a budovatele parku, fotky z tiskové konference a také fotky ze dne, kdy byl park oficiálně zpříštupněn pro celou veřejnost. Jediné, co můžeme dělat, je slintat, slintat a zase slintat...:(

16.6.2010 - Slavnostní galavečer

REDUCTO.blog.cz

VIDEO: První záběry z hraní (gameplay)

18. června 2010 v 21:46 | Nagini |  HP7 - Hra
Právě v těchto dnech probíhá v zahraničí největší herní výstava nazvaná E3, kde všechna vývojářská studia dávají světu vědět o svých nejnovějších projektech a snaží se nalákat jak obyčejné návštěvníky, tak i novináře, kteří dají o hře dál vědět celému světu. A na letošním ročníku E3 zazářil i Harry Potter and the Deathly Hallows: Part One. Nejenže byl zveřejněn úplně první gameplay z hraní, ale víme i pár nových informací. Videohra vyjde v listopadu 2010 (údajně 19.11.), hrát bychom měli pouze za Harryho a co je velmi zajímavé, Harry ve videohře nikoho nezabíjí - smrtijedi a lapkové pouze padnou vyčerpáni k zemi a stylově se deportují za doprovodu černého kouře.

Gameplay ze hry vypadá naprosto úžasně, jakékoliv začáteční pochyby jsou pryč, grafika je vážně realistická a skvělá. Harry vypadá konečně jako opravdový hrdina, jeho pohyby jsou naprosto přirozené a konečně jeho tělo a rysy odpovídají jeho věku. Prostředí je naprosto dokonalé, tvůrci si s ním skvěle vyhráli, můžete jít kamkoliv a jeho design je naprosto originální. Naopak mě trochu zklamala animace smrtijedů (Bellatrix, Alekta a další), ale to snad ještě dodělají. Kromě soubojů se smrtijedy a lapky můžete spatřit i obranu proti mozkomorům a uvidíte, jak si ve hře budete moci vybírat kouzla. Jen mám strach, že tahle gamesa bude vyžadovat trochu výkonější PC, než jaké HP hráči mají...Teaser trailer k první části 'Relikvií Smrti' 28.6.2010 - AKTUAL.

18. června 2010 v 15:10 | Nagini |  HP7 - Film 1.ČÁST
AKTUALIZACE 18.6.2010; 21:52 hodin - Teaser trailer by měl být dlouhý 2 minuty a 25 sekund.

V prosinci to byl exclusive look z DVD Prince, začátkem tohoto měsíce zase speciální sestřih z MTV Movie Awards, ale to vysněné video jsme stále ještě neviděli. To se ale během pár dnů změní. Web Oclumencia přišel s informací od důvěryhodného zdroje, která hlásá, že se teaser traileru k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti: I.část dočkáme v pondělí 28.6.2010. Konečně. A my děkujeme české pobočce WarnerBros., která nám červnový termín potvrdila již začátkem tohoto roku jako jedněm z prvních. Kdo z Vás tomu ale tehdy věřil, že...?

REDUCTO.blog.cz

Twilight Saga: Nový Měsíc na DVD a Blu-Ray v prodeji

15. června 2010 v 8:00 | Nagini |  The Twilight Saga
Právě dnes, tedy v úterý 15.6.2010, vychází v ČR film Twilight Saga: Nový Měsíc na DVD a Blu-Ray! Konečně! V zahraničí si ho fanoušci na svých domácích přehrávačích užívali již od konce března, v Česku ovšem nastaly menší problémy s distribucí, a proto vychází film u nás na těchto nosičích opožděně. Ale díky tomu jsme se zase dočkali skvělých edic! Oproti obyčejné edici prvního dílu Stmívání jsme se tentokrát dočkali tří variant! Můžete si koupit 1DVD edici, kde najdete film a jeden dlouhý dokument z natáčení. 2DVD edice obsahuje film a velké množství bonusů z natáčení s světa Twilight Sagy. Blu-Ray verze nabízí film v nepřekonatelné kvalitě obrazu i zvuku s mnoha bonusy z natáčení, ovšem BD disk přehrajete pouze v Blu-Ray přehrávači, takže pozor.

Zatmění tu máme skoro za dva týdny, takže si můžeme příjemně osvěžit paměť dvojkou, no ne?
REDUCTO.blog.cz

Twilight Saga: Zatmění - 2 klipy z filmu + video z natáčení

13. června 2010 v 8:15 | Nagini |  The Twilight Saga

Ač to vypadalo, že červen bude patřit Relikviím Smrti (MTV promo, scany z kalendáře, slibované nové fotky a teaser trailer), sága Twilight se nechce nechat zahanbit. Tento měsíc v Česku vychází DVD a Blu-Ray Nového Měsíce, vrcholí kampaň Zatmění, které jde v zahraničí do kin již tento měsíc (30.6.) a k tomu všemu bylo oficiálně potvrzeno, že čtvrtá kniha bude rozdělena do dvou filmových částí. My Vám dnes přinášíme tři skvělá videa. Jedná se o skvělé klipy z filmu. Jeden z nich je povedeně akční a podle mého názoru strká s přehledem akci z HP6 do kapsy. Ve druhém se dočkáme Belly, Jacoba a Edwarda, který prohodí skvělou a trefnou hlášku. A nakonec tu máme skvělé video z natáčení, takže pokud chcete vědět, jak se točila nějaká scéna, rozhodně se podívejte. V kinech od 1.7.2010!Oficiálně: KONEC natáčení 'Relikvií Smrti'

12. června 2010 v 12:26 | Nagini |  HP7 - Film 2.ČÁST
Tak a je to tady, dámy a pánové. Právě dnes, v sobotu 12.6.2010, klapla historicky poslední klapka na natáčení dvoudílného eposu Harry Potter a Relikvie Smrti. Kruh se uzavřel. Absolutně vše je natočeno, režisér se nyní vrhne na dokončování první filmové části, nejspíš si dopřeje nějakou tu zaslouženou dovolenou a vrhne se na postprodukci té druhé. A herci? Ti se všichni znovu sejdou až na jedné ze slavnostních premiér. Je to skutečně zvláštní, všechno tohle skončilo. Zatím naštěstí jen pro herce, pro nás až za více jak rok, v červenci 2011. Nemá smysl tohle nějak dál komentovat, tuhle informaci musí vstřebat každý po svém...


Twilight Saga: Rozbřesk - Oficiální oznámení dvou filmových částí

11. června 2010 v 15:56 | Nagini |  The Twilight Saga
Letos v únoru jsme Vás jako jedni z prvních informovali o tom, že bylo oficiálně potvrzeno rozdělení poslední knihy z Twilight Sagy do dvou filmů, po vzoru Harryho Pottera a Relikvií Smrti. Následně se začalo vše opět popírat a nikdo tak ve skutečnosti netušil, jak to nakonec doopravdy je. Teď už to ale víme! Dnes byla vydána oficiální tisková zpráva ze studia Summit Entertainment, která prohlašuje, že kniha Rozbřesk bude rozdělena do dvou filmů! A Vy si ji právě teď můžete přečíst v českém překladu.

Studio Summit Entertainment dnes oficiálně potvrdilo, že kniha Twilight Saga: Rozbřesk bude rozdělena do dvou samostatných filmů, přičemž první část vstoupí do kin 18.11.2011. Akademií oceněný Bill Condon se ujme režie obou dvou částí za účasti Kristen Stewart, Roberta Pattinsona a Taylora Lautnera s Billym Burkem jako Charliem Swanem, stejně jako s vracejícími se členy Cullenovy rodiny zahrnující Petera Facinelliho jako Carlislea, Elizabeth Reaser jako Esme, Jacksona Rathbonea jako Jaspera, Nikki Reed jako Rosalie, Ashley Green jako Alice a Kellana Lutze jako Emmetta.

Projekt, jenž je založen na čtvrté knize Twilight Sagy od autorky Stephenie Meyer, je v současné době psán scénáristy Melissou Rosenberg a Wyckem Godfdreyem a produkován Karen Rosenfelt a Stephenie Meyer. Twilight Saga: Rozbřesk se začne natáčet na podzim.

Twilight Saga: Rozbřesk odhaluje tajemství a záhady tohoto okouzlujícího romantického eposu, který si zamilovaly miliony lidí