´

Emma Watson

INTERVIEW: EMMA WATSON o módě, dospívání, navazování vztahů...

28. května 2011 v 16:18 | Ondra
Pořádně vyčerpávající rozhovor poskytla herečka Emma Watson redaktorce italské verze magazínu Vanity Fair. V podrobném interview Emma prozradila, jaký vztah má k Francii, k módě, kde právě teď bydlí, co bylo pravdy na šikaně její osoby na Brown University, co by poradila Kate Middleton, jak to má s alkoholem, jak udržuje své přátelské vztahy, co si pamatuje z úplně prvního i úplně posledního dne natáčení Harryho Pottera, kdy naposledy byla v kontaktu s Danielem Radcliffem, jaký má vztah právě k Hermioně, jak složité to má se svým milostným životem a nakonec Vám prozradí i jméno svého kadeřníka. Z rozhovoru je velmi silně cítit, že byl tvořen pro dámský časopis, ale nemohli jsme Vás připravit o jeden z nejlepších rozhovorů Emmy Watson. Po dočtení posledního řádku budete mít totiž pocit, jako kdybyste ji celá ta léta skutečně znali...

Jaký je to pocit, být zase ve svém rodném městě?
Paříž ve mě vždycky vyvolá nostalgii. Moje druhé jméno je Charlotte, část mé rodinytady stále ještě žije, takže každý den je pro mě zážitkem.

FOTOGRAFIE: EMMA WATSON na place svého nového filmu

18. května 2011 v 11:42 | Ondra
Herečka Emma Watson právě v těchto dnech v USA natáčí svůj nový film, který se jmenuje Perks of Being a Wallflower. Paparazzi ji zachytili nenalíčenou přímo na place, ale o to nám ani tak nejde. Stačí se podívat na její účes a hned Vám bude jasné, co je hlavní příčinou vzniku tohoto lehce bulvárního článku. Podle všeho to vypadá, že Emma si krátkého sestřihu už užila a nechává své vlasy konečně zase růst. Jasně, nikdy netvrdila, že si vlasy nechá zase narůst do délky, jakou měla celé své dospívání, ale i tak je to pokrok. Jen připomeneme, že Emma se nechala ostříhat začátkem srpna a ze své změny image byla naprosto nadšená. Nicméně, před pár týdny sama uznala, že pro herectví jsou výhodnější spíše delší vlasy. Tak doufejme, že na premiéře druhé části Relikvií Smrti se dočkáme dalšího znatelného pokroku.

Co se týče jejího nového filmu, tak ten by se měl v kinech objevit příští rok. Hlavní roli v něm ztvární herec Logan Lerman, který si zahrál rovněž hlavní roli ve filmu Percy Jackson: Zloděj blesku (mimochodem, plánuje se pokračování). Jedná se o adaptaci knihy Stephena Chboskyho. Příběh je o chlapci jménem Charlie, plachém a nepopulárním teenagerovi, který popisuje svůj život v anonymních dopisech a ty rozesílá naprosto neznámým lidem. Charlie se nachází ve složité době, kdy zkoumá dospívání, sexualitu, homosexualitu, drogy i zneužívání. Emma Watson si zahraje Samanthu, což je Charlieho první láska. Režie se ujal samotný autor knihy (jedná se o jeho první snímek) a ve filmu se kromě Logana a Emmy objeví i Mae Whitman, Nina Dobrev, Paul Rudd nebo Johnny Simmons.

P.S.: Na čtvrté fotografii je se svým hereckým kolegou Johnnym Simmonsem; poslední dvě fotografie jsou z první poloviny května z Paříže.

Emma Watson o Relikviích smrti

9. dubna 2011 v 13:16 | Žanet

Dnes vyšla krátká dvouminutová část rozhovoru s Emmou Watson, kde s odstupem času mluví o Relikviích smrti. Jako jednu z nejnezapomenutelnějších scén označuje tu s Bellatrix: "Nikdy nezapomenu na to, když mě Helen Bonham Carter mučila, myslím, že mi to zůstane hodně, hodně dlouho. Byla to velmi silná scéna."
Stýská se jí po Rupertovi a Danovi, po jejich společných snídaních, po tom, že je nevidí každý den "Stýská mi po nich. Je to smutné, ale vždy budeme přáteli."
Mluví i o DVDčkách Harryho Pottera: "Mám je všechny na poličce. Je docela děsivé vidět je všechny seřazené. Je to docela hodně filmů, docela hodně práce." A když už jsme u nich, do vydání 1. části Relikvií smrti na DVD a Blu-Ray zbývá ani ne týden! :)
Ty, kterým se Emmin krátký účes nelíbil, nejspíš potěší, že jí vlasy začínají pomalu dorůstat. ↓

Video naleznete TADY.

VIDEO: Vánoční pozdrav od Emmy Watson

1. prosince 2010 v 21:57 | Žanet
REDUCTO.blog.cz
Emma na svých oficiálních stránkách krátký videopozdrav, ve kterém všem přeje veselé Vánoce.
Spolu s videem zveřejnila i vzkaz fanouškům, ve kterém shrnuje rok 2010:

Ahoj všichni,
myslím, že je v pořádku říct, že tohle byl pro mě pěkně rušný rok!
Po pracovní stránce, navrhla jsem organickou kolekci oblečení s Albertou Feretti, měla by vyjít příští
rok na jaře, u řady pro People Tree se také očekává, že vyjde na jaře, byla jsem tváří kampaně Burberry
Jaro/Léto 2010, objevila se poprvé na obálce British Vogue, zahrála si malou roli v "Můj týden s Marylin" po
boku Michelle Williams a Eddie Redmayne a, samozřejmě, natáčela úplně poslední film o Harrym Potterovi!
Také jsem dokončila první ročník na Brownu a v září začala druhý ročník. Jsem tak ráda, že jsem se
rozhodla jít na univerzitu tam - je to stále skvělá zkušenost a mám tam úžasné přátele.
Oh, a nechala jsem se ostříhat, možná jste o tom četli...!
Jen jsem chtěla vám všem poslat rychlou zprávu a popřát veselé Vánoce.
Stále jsem ohromená láskou a podporou, kterou mi dáváte. Opravdu si toho cením.
Takže ať už jste tento prosinec kdekoliv, doufám, že si užíváte fantastické Vánoce a přeji vám báječný Nový rok.
S láskou Emma xx


"Ahoj lidi! Jen jsem vám chtěla poslat zprávu a říct veselé Vánoce,
a doufám že si užijete úžasné prázdniny (svátky) a prostě díky za vše."

Nevím, jak to mají s vánočními prázdninami v Británii a Americe, ale my si budeme muset ještě dobré tři týdny počkat.

FOTO: Emma Watson a její radikální změna image

6. srpna 2010 v 8:13 | Ondra
Emma Watson si pro své fanoušky připravila překvapení ohromujících rozměrů. Ovšem většina z nich spadne pravděpodobně do velkého šoku, který následně vystřídá pocit smutku a zklamání. Ano, Emma se v New Yorku, kde podávala rozhovory ohledně filmových Relikvií Smrti, ukázala s novým sestřihem. K překvapení všech se totiž nechala ostříhat. Totálně!

Říká se, že pokud se někdo odhodlá k takto radikální změně, dělá za svým dosavadním životem tlustou čáru a chce začít tzv. od znovu. Emmu k tomuto činu zřejmě vedlo ukončení jedné své životní éry - natáčení Harryho Pottera. Co si budeme nalhávat, Emmu natáčení HP filmů skutečně již v posledních letech otravovalo, což dávala světu dost náležitě najevo. Z jedné strany ji tedy chápu, ale zřejmě si neuvědomila, že tím zasáhne miliony svých věrných fanoušků, které získala právě jen a jen díky HP sérii. Což je trochu ironické. Emmu jsem díky jejímu chování v lásce nikdy moc neměl, ale vypadala vskutku úžasně, dlouhé a úžasné vlasy k ní chtě nechtě patřily a po neviném obličeji byly tím nejlepším, čím se mohla pyšnit. Důkazem toho všeho je TATO fotka z letošního léta, najde se vůbec někdo, kdo by řekl, že jí to tady neslušelo? Víc krásná a sexy snad být už nemohla. Teď ale tohle.

Oficiální tweet Emmy Watson: Vážení, před pár dny jsem si nechala ostříhat vlasy... Cítím se neuvěřitelně. Miluji to. Chtěla jsem to udělat již před několika lety; je to ta nejvíce osvobozující věc vůbec. Doufám, že se Vám líbí. S láskou, Emma.

REDUCTO.blog.cz
Fotka pochází z webu SnitchSeeker.com

Emma Watson oficiálně na TWITTERu

18. července 2010 v 11:08 | Ondra
Všichni známe sociální síť Facebook. Ale mnoho z Vás bude taky určitě znát Twitter. Možná tam účet nemáte nebo je Vám to slovo prostě nějak povědomé, ale slyšeli jste o něm. A musím říct, že v zahraničí je mnohem oblíbenější, než Facebook. A já se nedivím. Facebook se totiž během pár měsíců stal něčím děsně bulvárním, docela i škodlivým médiem společnosti. Za to Twitter - tam prostě jen tweetnete, co Vás zrovna napadne a tím to vlastně končí. A má to v sobě (oproti Facebooku) ohromné kouzlo. Důkazem těchto slov je, že na Twitteru má svůj oficiální účet i spousta herců a umělců, za to na Facebooku je těch pravých jen pár. A ani HP herci nejsou výjimkou. Včera se na Twitter koneně připojila i Emma Watson, představitelka Hermiony Grangerové. Pokud Twitter ještě nemáte, určitě to zkuste, nic za to nedáte. V prvních chvílích Vám to bude připadat dost o ničem, ale jakmile začnete následovat několik zajímavých lidí, věřte mi, že tam budete chodit několikrát denně. Pokud ale začnete vyhledávat hvězdy, dejte si pozor. Na Twitteru jsou desítky falešných účtů. Z HP herců mají účet na Twitteru pouze následující osoby, ostatní nejsou pravé... A ano, na Twitteru jsme i my dva :)

REDUCTO.blog.cz
Obrázek nalezen na Googlu.

J.K. Rowling
Emma Watson
(Hermiona Grangerová)
Tom Felton
(Draco Malfoy)
James Phelps (Fred Weasley)
Oliver Phelps (George Weasley)
Matthew Lewis (Neville Longbottom)
Chris Rankin (Percy Weasley)
Warwick Davis (Kratiknot & Griphook)
Alec Hopkins (mladý Severus Snape)
Angelica Mandy (Gabrielle Delacourová)
Freddie Stroma (Cormac McLaggen)
Jamie Campbell Bower (Grindelwald)

Emma Watson a Logan Lerman ve společném filmu?

20. května 2010 v 17:32 | Nagini
Emma Watson má o budoucnost postaráno. Tedy, alespoň už ví, do čeho se vrhne po Relikviích Smrti. Dnes totiž vyšly najevo spekulace, které tvrdí, že si společně s Loganem Lermanem zahraje v adaptaci knihy The Perks of Being a Wallflower. Zatím není nic oficiálně potvrzeno, oba herci jsou teprve v jednání, ale pravděpodobně to klapne. A že je Vám jméno Logan Lerman nějak povědomé? Ještě aby ne, v současné době plní nejrůznější Bravíčka a další podobné plátky a to jen z jednoho jediného důvodu - zahrál si hlavní roli ve filmu Percy Jackson. A o čem by adaptace této knihy byla? Ať na Vás název působí jakkoliv, jedná se o drama, ve kterém se řeší sex, drogy a bůh ví co ještě. Rozhodně se neobávejte, že by to bylo něco zvrhlého, naopak, Emmě dospělejší drama jen a jen prospěje, co myslíte? :)

REDUCTO.blog.cz

Emma od 'Kamene Mudrců' až po 'Relikvie Smrti'

21. dubna 2010 v 20:55 | Bellatrix
Harry Potter a Kámen Mudrců (2001)

Dnes tvrdí, že by nesnesla, kdyby Hermionu hrál někdo jiný. Že dostala svou doposud nejslavnější roli se dozvěděla, když si jí si zavolali do jedné místnosti s Rupertem Grintem a oznámili jim, že se právě stali nejlepšími kamarády Harryho Pottera. Podle svých slov byla tak šokovaná, že si jen stoupla a řekla: ,,Štípněte mě!"
Emma mimo jiné dostala roli díky svým špinavě blonďatým vlasům, na konkurz šla kvůli svým kamarádům a nečekala, že by jí mohli vybrat. Za Kámen Mudrců získala cenu na Young Artist Awards a čtyři nominace na další ocenění.

Citát z té doby: ,,Je to ta nejděsivější věc, jaká se mi kdy přihodila, ta největší věc, jaká se mi kdy přihodila a ta nejlepší věc, jaká se mi kdy přihodila!"Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

V Tajemné komnatě jí největší problém dělalo na konci filmu přeběhnout Velkou síň a obejmout Harryho. Nakonec to zvládla, ale režisér jí musel slíbit, že ten okamžik nebude zpomalený a podbarvený sentimentální hudbou.
Za tento film získala ocenění Atto Award jako nejlepší herečka ve vedlejší roli.

Citát z roku 2002:,,Chodím do velké školy a někteří lidé mě tak trochu trestají. Řeknou ,,Wingardium Leviosa!" bilionkrát za den a já jsem z nich naprosto uááá. Ale mimoto jsou lidé moc milí."

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

O tomto filmu Emma prohlásila, že se jí konečně povedlo dostat Hermionu do džín a do mikiny. Kritici v New York Times, kteří označili Dana jako ,,prkenného", Emmu vychválili a velmi ocenili její ránu pěstí do obličeje Draca Malfoye.  Za Hermionu ve třetím díle Harryho získala tři ceny, z toho dvě Otto. Právě Vězeň z Azkabanu je její oblíbenou knížkou z HP série.


Citát z roku 2005: ,,Dostávám Bible. Mám jich ve svém pokoji asi dvacet. Lidé si myslí, že potřebuji být vedena."Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

O režiséru filmu, Mikeu Newellovi, řekla že je fantastický a ve svých růžových plesových šatech se bála i sednout.
Pro zajímavost, Emma neztvárnila Hermionu jen na plátnech, ale i v speciálním mini příběhu o Harrym Potterovi na oslavě 80. narozenin královny Alžběty II. v roce 2006. Za Ohnivý pohár získala tři ocenění. Také se jako nejmladší osoba objevila na obalu magazínu Teen Vogue a zahrála si ve filmu Baletní střevíčky.

,,Netušila jsem, že existuje tolik různých způsobů jak sejít po schodech, dokud jsme netočili Hermionin příchod na ples."


Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Naopak o režiséru Davidu Yatesu (kterého považujeme za nejlepšího režiséra HP filmů) řekla, že je klidný, tichý, velmi sensitivní a přemýšlivý. Její oblíbenou scénou je ta s Ronem v Komnatě nejvyšší potřeby, prý takový projev ,,holčičí síly", které je ve filmu hodně. Velmi se jí líbily Imelda Staunton a Evanna Lynch.  A po vzoru své postavy získala v CGSE (velmi důležitá zkouška v Británii po ukončení středního vzdělání) osm A* a dvě A, což u jejích přátel z HP samozřejmě nezůstalo bez odezvy. V této době se vyjádřila ke svému dětskému vzhledu v prvních HP filmech, podle svého názoru v nich vypadá jako ,,Chipmunk". Před Grauman's Chinese Theater v Hollywoodu společně s Danem a Rupem otiskla své ruce, nohy a hůlku. Získala pět ocenění.


,,Chtěla bych žít chvíli ve Francii, zlepšit si svou francouzštinu a pár let cestovat kolem světa. Pak, až mi bude 19, se budu muset zaměřit na svou budoucnost, což je univerzita - chtěla bych studovat filozofii nebo literaturu - a domov."Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

V roce 2008, rok před uvedením šestého filmu do kin, namluvila postavičku v nepříliš úspěšném Příběhu o Zoufálkovi.  Emma byla jedním z malé skupiny lidí, kteří od začátku tušili, že Ron a Hermiona se dají dohromady, a jejich vztah v Princi se začíná ubírat novým směrem. Kvůli Hermionině a Ronově budoucímu polibku se ptala Dana na polibek s Bonnie, řekl jí, že po několikátém pokusu už to začíná být nuda, ona sama v minulosti řekla, že by své dva kamarády v žádném případě nepolíbila a že to není v její smlouvě. Dostala se na třetí místo v žebříčka 100 nejvíce sexy filmových hvězd.

V tomto roce se Emma dostala do Guinessovy knihy světových rekordů jako nejvýdělečnější herečka desetiletí a v létě zažije premiéru první částí Relikvií smrti, jednoho z posledních filmů o kouzelném světě chlapce s jizvou, nezbývá než popřát hodně štěstí.

Emma Watson: Nové fotky

16. dubna 2010 v 18:00 | Nagini
Herečka Emma Watson zaktualizovala své oficiální stránky a zveřejnila na nich své nejnovější fotky. Jsou vážně nádherné, rozhodně jedny z jejich nejlepších. Proto je zde také zveřejňujeme, kdybychom totiž měli dělat články o každých nových photoshootech HP herců, bylo by to tady doslova zavalené. K tomu všemu Emma v sekci FAQ zodpověděla otázku, zda bude smutná, až na plátně uvidí konec Hermiony Grangerové.

"Myslím si, že z toho budeme všichni zničení, protože nám to vzalo deset let našeho života, což je vlastně polovina toho mého. Miluju hraní Hermiony, přes všechny ty roky jsem si ve studiu Leavesden vytvořila spoustu dobrých přátel, takže z toho samozřejmě budu mít divný pocit, až to skončí. Ale musíme se ohlédnout zpět za dobrými časy a být vděční za tu neuvěřitelnou příležitost a nakonec jít dál. Jsem tak nadšená svou budoucností a nemohu se dočkat, až se odtamtud dostanu."

REDUCTO.blog.cz

Film s Emmou Watson dnes na ČT1!

20. února 2010 v 5:00 | Nagini
Právě dnes dopoledne stanice ČT1 odvysílá film Baletní střevíčky (Ballet Shoes). Film byl natáčen ve Velké Británii, hlavní roli ztvárnila právě Emma Watson, snímek trvá 90 minut a jedná se o rodinné drama. Ve filmu hraje i Richard Griffiths, který je z HP filmů znám jako strýc Vernon Dursley. Na CSFD.cz má film překvapivě dobré hodnocení (72%), takže už jen z tohoto důvodu je dobré si vynahradit sobotní dopoledne pro tento film.

'Baletní střevíčky' s Emmou Watson dnes na ČT1 v 10:10 hodin.

Obrázek nalezen na Googlu.

'Příběh o Zoufálkovi' na DVD za 99,-Kč

6. února 2010 v 9:09 | Nagini
Animák, ve kterém Emma Watson namluvila jednu z hlavních rolí, brzy vyjde v trafikách na DVD! Pokud jste tedy neměli možnost se na film ještě podívat, naběhněte 12.2.2010 do trafik a žádejte DVD Příběh o Zoufálkovi za 99,-Kč.

Emma Watson pro Burberry - videa

10. ledna 2010 v 14:32 | Bellatrix
V tomhle videu Emma mluví o tom, jaké to bylo pracovat pro Burberry a mimo jiné taky o tom, že se jí líbily vycpávky do ramen, které se prý vrací do módy. Můžete je vidět na třetí fotografii v našem minulém článku.
Všechny ty tašky a boty jsou úplně úžasné. Ale dívala jsem se na jejich stránky a mám pocit, že nic z toho si normální člověk nemůže dovolit - nějaké baleríny stály v přepočtu skoro 8000 Kč :(.
A ten černovlasý se jmenuje Max Hurd a našla jsem o něm jen to, že je model, těžko říct, jak se dostal na focení s Alexem a Emmou. Jak se Vám líbí Blurberry kolekce, kterou Emma propaguje?

Fotky: Emma Watson se svým bratrem Alexem - AKTUAL.

5. ledna 2010 v 15:28 | Nagini
Aktualizace - 6.1.2010; 10:58 hodin - Fotky se nyní objevily v mnohem lepší kvalitě; byly vyměněny za ty méně kvalitní.

Emma Watson po delší době nafotila nové promo fotky, ale tentokrát jsou vyjimečné - není na nich sama, ale na pár z nich pózuje i se svým mladším bratrem. Ten se mimochodem nenápadně objevil v pátém filmu jako student Nebelvíru ve Velké síni (konkrétně se jedná o scénu, kdy Harry přichází do Velké síně a ptá se Hermiony a spol., zda si k nim může přisednout - Alex Watson sedí u stolu vedle nebelvírských a obědvá). Bohužel nemám ponětí, kdo je ten třetí můž, který se na fotografii také vyskytuje, třeba se to časem dozvíme nebo nám to v komentářích prozradí někdo, kdo ví více než my :). Pro srovnání ještě přinášíme fotku z premiéry Fénixova Řádu.

Fotky pocházejí z webu EmmaWatson.net
Fotka pochází z Googlu.

Emmu údajně přítel požádal o ruku

25. července 2009 v 12:46 | Nagini
Jen v rychlosti: bulvár tvrdí, že byla Emma Watson požádána svým přítelem Jayem Barrymorem o ruku. Informace zatím není oficiálě potvrzená, Emma ani nikdo další se k tomu ještě nevyjádřili. Více ZDE.

Obrázek nalezen na Googlu.

Emma během let

6. června 2009 v 17:14 | Bellatrix
Skvělé video o Emmě, ve kterém najdete fotky a záběry od doby kdy vstoupila do světa HP až dodnes.

Co si myslíte o Crash photoshootu

2. května 2009 v 15:49 | Bellatrix
Není sice nejnovější, ale rozhodně nejrozporuplnější. Někomu se líbí, někomu ne. Četla jsem, že samotná Emma o něm řekla, že simyslí, že je ten nej, který kdy nafotila.
Vypadá sice hodně zajímavě, ale například já vůbec nechápu, co mají jednotlivé fotky znamenat. V tom černém mi připomíná nějakou opičku a na jedné zase jeptišku, ale proč? A taky nechápu, co chtěl fotograf říct tím zamázáním jejího obočí a tím divným odstávajícím korzetem, prostě nechápu na tom vůbec nic.. Možná zrovna to bylo účelem :). Co vy, jak se vám líbí a hlavně, co vás při tom napadá?

Více fotek ve větším tady
zdroj: emmawatsonsworld.ic.cz

Emma se rozpovídala o šestém filmu i režiséru Davidu Yatesovi

29. dubna 2009 v 14:16 | Nagini
Emma Watson poskytla nový rozhovor, ve kterém prozrazuje, co si myslí o režisérovi Davidu Yatesovi a popisuje jednu scénu ze šestého filmu, u které se nejspíše všichni dobře pobavíme. Rozhovor pochází z webu Priori-Incantatem.sk, je pouze přeložen do češtiny.

Kdy pro Hermionu nastane v šestém filmu její největší okamžik?
"V šestce je nová postava Levandule Brownová, která si umínila tisknout se mezi Hermionu a Rona. Pokazila celý vyvíjející se jejich vztah, který probíhal již od prvních filmů před mnoha lety. Hermiona je poměrně dost citlivá. Ve filmu je mnoho scén, kde dokáže Levanduli ignorovat, je to velmi zábavné. Ona je vlastně úplným opakem Hermiony, takže je to komické, zároveň však i smutné. Hermiona je trochu citově navázána na Rona, který jí přestal věnovat pozornost."

Myslíte si, že fanoušci budou spokojeni se shodností filmu s knihou?
"Doufám, že ano. Tak blízko jsme se drželi knižní předlohy, až je to zcela reálné. Nikdy při předchozích filmech jsme však ale nedostali oficiální stížnost, že se film vůbec nedržel knihy. Já osobně jsem velký fanoušek této série knih. Každou jsem četla nejméně pětkrát a při šestce jsem nepostřehla velké úpravy."

Když zavzpomínáte na časy, kdy se Princ natáčel, myslíte si, že si z toho na něco vzpomenete?
"Z čehož jsem dostávala absolutní záchvaty, byla scéna na famfrpálovém hřišti, když byl Ron na koštěti. Byla to opravdu zábava. Rupert si umí všechno špičkově načasovat, tak, jak to má být, a proto je považován za velkého komika. Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, zatímco za jeho zády Hermiona s Levandulí doslova bojují. Scéna, kdy zemřel Brumbál se natáčela v jednu mrazivou noc, všichni jsme promrzli, ale bylo to smutné, opravdu."

O režisérovi Davidu Yatesovi (HP5, HP6, HP7):
"Bylo velmi zábavné pracovat do pátého filmu vždy s jiným režisérem. Každý dal do filmu něco jiného, něco svého. Musí se však uznat, že David Yates, i když od pětky s námi zůstal až dokonce, je velmi dobrý, zábavný a předvedl opravdu kus práce, ukázal co v něm je a za úspěch bojoval ze všech svých sil. Ve filmech učinil nejvíce změn a přinesl nejvíce kreativních nápadů, za to si ho velmi vážím."


DVD obal Příběh o Zoufálkovi

6. února 2009 v 8:53 | Nagini
Film do českých kin vstoupil teprve včera a v Británii už plánují DVD vydání. Tam vyjde konkrétně 6.4.2009 a už je znám i obal filmu. V Česku film na DVD pravděpodobně vyjde až kolem června/července...;)

Obrázek pochází z webu DVDTimes.co.uk.

Příběh o Zoufálkovi vstupuje do českých kin

5. února 2009 v 10:52 | Nagini
Dnes je 5.2.2009 a to pro fanoušky Emmy Watson znamená jediné - do českých kin konečně vstupuje animák Příběh o Zoufálkovi (The Tale of Desperaux). Podle našich informací jsou však všechny kopie filmu česky dabované, takže pokud chcete slyšet Emmu Watson, budete si muset počkat až na DVD... Avšak v pražském Palace Cinemas uvádí jednu kopii v původním znění s českými titulky...;) Menší preview k filmu, které jsme pro vás vytvořili naleznete TADY.

Preview: Příběh o Zoufálkovi

31. ledna 2009 v 16:38 | Nagini
(Reducto Tým si nepřeje, aby byl tento článek kopírován a zveřejnován na jiných webech)
Nový animovaný film, v němž je hlavním hrdinou myš. To už tady přece jednou bylo, ne? Můžu vás ujistit, že podobnost filmů Příběh o Zoufálkovi a Ratatouille je vážně jen v tom, že se ve filmu vyskytují převážně tato malá zvířátka (v Ratatouille jsou navíc krysy, ne myši). Zoufálek je jiný. Jiný než krysák Remy z Ratatouille a také odlišný od ostatních myší. Ty se v případě nebezpečí rychle schovají do různých úkrytů, za to Zoufálek se hrdě postaví každé překážce - kuráž a statečnost mu opravdu nechybí. Navíc se narodil s velkýma ušima, takže si ho od ostatních vrstevníků nespletete.


Ve filmu vás ovšem nečekají jen myši ale také krysy, které se se svou menší odrůdou vážně nemazlí. Dokonce se setkáme i s lidskou rasou, hlavně s princeznou Peou, kterou chce Zoufálek zachránit. Právě princeznu Peu v originále nadabovala Emma Watson, představitelka Hermiony Grangerové. Pokud chcete do kina na film vyrazit kvůli ní, máte však smůlu. Český distributor filmu uvádí do kin film ve 31 kopiích - česky dabovaných. Třeba ale někde v Praze na titulkovanou verzi narazíme...;)


Pokud si myslíte, že je tento film pro malé děti, mýlíte se. Je totiž dost možné, že právě ti nejmenší nebudou mít páru, o čem že sakra tenhle film je. Snímek, který měl v USA premiéru už před Vánoci roku 2008, je určen spíše pro teenagery a dospělé publikum. Film trvá 100 minut (1 hodinu a 40 minut) a v českém znění uslyšíte např. Marka Holého, Lucku Vondráčkovou, Nadu Konvalinkovou, Jana Štastného nebo Miroslava Táborského.


V originále film dabovali již zmíněná Emma Watson, dále Dustin Hoffman, Christopher Lloyd, Justin Long, William H. Macy a další.
Filmový časopis Premiere ohodnotil tento film třemi hvězdičkami z pěti. Snímek je prý skvělý a byl by ještě lepší, nebýt konce, který je prý stěží uvěřitelný, bez nápadů. V českých kinech se filmu dočkáme už za necelý týden, do kinosálů a multikin vstoupí už ve čtvrtek 5. února 2009.


Oficiální stránky filmu - ZDE. V Českých kinech od 5.2.2009.

Nové promo fotky Emmy Watson

29. ledna 2009 v 12:01 | Nagini
Herečka Emma Watson nafotila nové promo fotky. Sice jsou oskenované z nějakého časopisu a nejsou moc kvalitní, ale dá se to přežít :) Fotky jsou docela překvapivé... Na některých vypadá jako crazy teen, na dalších jako milá a roztomilá holčina :) Na všechny fotky se podívjte TADY.
Zdroj: SnitchSeeker.com

Emma o filmování Relikvií

21. ledna 2009 v 13:26 | Nagini
Velice zajímavou informaci o sedmém filmu prozradila Emma Watson, která už po sedmé ztvární roli Hermiony Grangerové. Na jejích oficiálních stránkách prozradila, že už toto pondělí (!) jde na zkušební natáčení první části Relikvií Smrti. Oficiálně se má natáčet až příští měsíc, proto si nemyslete, že už se od příštího týdne začnou pořizovat nějaké důležité scény atd. Nejspíš se budou zkoušet kostými, ujasnovat si podmínky natáčení a spousta dalších preventivních věcí :) Toto domnění potvrzuje samotná Emma: "Moje vlasy by měli být ve filmu hnědší. Nejsem si však jistá, zda budeme mít i generálku. Budu nadšená když uvidím někoho z castingu."
Nevím jak vám, ale mě tahle zpráva udělala vážně velkou radost. Natáčení Relikvií je nám zase o kousek blíž. A premiéra Prince vlastně taky :)

Obrázek pochází z Googlu.

Emma Watson v magazínu STYLE

8. prosince 2008 v 12:05 | Nagini
Ve včerejším vydání magazínu STYLE, který je zřejmě součástí The Sunday Times, se objevila Emma Watson, a to rovnou na obálce! Můžete si tak prohlédnout čtyři nové, smyslné fotky, které vážně stojí za to...;)


Video: Emma rozsvítila vánoční stromeček v Londýně

29. listopadu 2008 v 8:32 | Nagini
O tom, že Emma Watson rozsvítila vánoční stromeček v Londýně před budovou Somerset House, jsme vás již informovali. Nyní tu pro vás máme i video! Sice neuvidíte Emmu bruslit ale rozhodně ji nepřehlédnete :) Uvidíte spoustu lidí, lední show a ten krásný vánoční stromeček, který byl letos laděn do modré barvy :) A to vše za 1 minutu a 7 sekund.
Zdroj: SnitchSeeker.com

Emma se zamilovala do protinožce

25. listopadu 2008 v 13:15 | Bellatrix
Herečka Emma Watsonová se zamilovala. Představitelka čarodějky Hermiony z filmů o Harrym Potterovi propadla o rok staršímu protinožci - devatenáctiletému studentovi herectví Angusu Willoughbyovi. Potkali se na kurzu v londýnské Královské akademii dramatických umění.

Hermiona talentovanému Australanovi propadla a hodlá se s ním vydat za klokany. Mladík chce své lásce představit divokou přírodu své vlasti i domovské město Perth na západě nejmenšího kontinentu.

Watsonová má pro divadelní herce slabost. Před Willoughbyem ji okouzlil italský kolega Roberto Agnillera. S ním si užívala románek letos v létě. Filmová čarodějka ale teď hodlá pověsit herectví na hřebík a vrhne se na univerzitní vzdělávání.

Snažím se vyvážit své studium s hereckou kariérou

"Ráda bych šla na univerzitu a dodělala si diplom a to tedy znamená, že si dám s herectvím pauzu. Vždycky jsem se snažila vyvážit své studium s hereckou kariérou, ale nemyslím si teď, že by bylo možné žonglovat mezi jí a univerzitním studiem," vysvětluje Emma Watsonová.
"Teď mám potřebu studovat. V Británii jsou skvělé univerzity a teď se na některou snažím dostat. Pokud bych tu zůstala, studovala bych anglickou literaturu, pokud bych šla do Ameriky, pak bych studovala svobodná umění," dodává představiteka Hermiony.

zdroj: novinky.cz, foto gallery.ewva.net
 
 

Reklama