´

Lenka Láskorádová

Tutoriál ředkvičkových náušnic Lenky Láskorádové

26. září 2011 v 18:17 | Mafii

Když jsem se dozvěděla o možnosti přispívat sem na Reducto blog, rozhodla jsem se jí využít a podělit se s vámi o nějaké své návody na doplňky a věcičky vyráběné právě v HP stylu.

Jako první jsem pro vás vytvořila tutoriál ředkvičkových náušnic Lenky Láskorádové, která je v Harrym Potterovi poměrně znatelná postava. :) Všichni si určitě pamatujeme její originální naušnice! Lépe se budou vyrábět těm, kteří již mají nějaké zkušenosti s korálkovými zvířátky, ale myslím, že je zvládnou i úplní začátečníci.


Na to, abychom si je vyrobili, budeme potřebovat:

1) Drátek, na který budeme navlékat (je možné použít i vlasec, ale já doporučuji spíše drát, který se dá lépe tvarovat)
2) Červené, zelené a bílé korálky (rokajl)
3) Kleštičky
4) Háčky do uší

Kupte si ředkvičkové náušnice

10. června 2009 v 17:12 | Bellatrix
Na české stránce fler.cz s všemožnými (a mnohy úžasnými) výrobky lidí jsem dneska objevila ředkvičkové nášnice z fima a hned mě napadla Lenka :). S poštovným vyjdou na 160 Kč a můžete si je koupit ZDE.

Fotogalerie: Lenka Láskorádová

5. srpna 2008 v 6:54 | Nagini
Je čas na další fotky, tedy spíše fotogalerii, a tak tu máme Lenku Láskorádovou. Fotek opět moc není, ale nezapomente na to, že fotky budou čas od času přibývat...;)

2 wally Lenky Láskorádové!!

11. května 2008 v 10:55 | Nagini
Nyní máte možnost dát si na plochu Vašeho PCčka dva krásné wallpapery Lenky Láskorádové!! A to jeden v zeleném odstínu s českým nápisem a nebo v modrém odstínu s anglickým nápisem. Snad se budou líbit...:)

Lenka Láskorádová

5. května 2008 v 18:47 | Nagini

Lenka Láskorádová

Datum narození: 1981
Místo narození: -neznámé-
Rodiče: Xenofilius Láskorád (matka zemřela při experimentování s kouzly)
Kolej: Havraspár
Nejlepší přátelé: moc přátel nemá, je považováná za podivínku ale přesto si k ní vztah našli Harry Potter,Ginny Weasleyová a Neville Longbottom
Životní partner: Rolf
Zajímavosti:
Lenka je ve společnosti považována za podivínku,protože má spoustu svých "zajímavých teorií",nosí vystřední strakaté oblečení a nikde nesmí chybět bez svých radičních ředkvičkových naušnicí,které si prý sama vyrobila.
Přezdívá se jí Lenka Střelenka.
Její otec je šéfredaktorem časopisu Jinotaj,který Harrymu "věří".
V pátém ročníku ( šesté knize - Lenka je o rok mladší než Harry) dokonce komentuje famfrpálová utkání a více než na hru se soustředuje na krajinu a prostředí...:) Navíc je členkou BA.
V sedmé knize ji unesou smrtijedi kvůli jejímu otci a je vězněna v sídle Malfoyových. Ze sídla ji dostane skřítek Dobby. Dále pomůže Harrymu se dostat do havraspárské společenské místnosti a v přímém boji povstane proti smrtijedce Bellatrix.
"J. K. Rowlingová řekla, že Lenka zůstala i po škole individuální osobností, objevila mnoho nových druhů zvířat a stala se díky tomu slavná, ale byla přinucena uznat, že muchlorozí chropotalové opravdu neexistují. Vzala si vnuka Mloka Scamandera, autora knihy "Fantastická zvířata a kde je najít", Rolfa, se kterým má dva syny Lorcana a Lysandera." (doslova opsáno z Wikipedie)
Jak šel čas:
 
 

Reklama